Home / Dünya / Spor / Nihat Özdemir: Takımlarımızın hiçbir hakkı ziyan olmaz

Nihat Özdemir: Takımlarımızın hiçbir hakkı ziyan olmaz

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu rövanşında Medipol Başakşehir-GMG Kırklarelispor karşılaşmasını izledi.

Özdemir, yaptığı açıklamada, Medipol Başakşehir’i eleyerek çeyrek finale çıkan TFF 2. Lig ekibi GMG Kırklarelispor’u başarısından dolayı tebrik etti.

“Bağımsız olarak kararlarını veriyorlar”

Özdemir, TFF Lisans Kurulunun çalışmalarına devam ettiğini belirtti.

“Kurulumuz kendi içinde bütün müracaatları değerlendiriyor. Bağımsız olarak kararlarını veriyorlar ve biz de bu kararları uyguluyoruz. Bu toplantılar seri olarak devam etmektedir.” 

“Futbol takımlarımızın hiçbir hakkı ziyan olmaz”

Özdemir, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç’un TRT Spor’da yaptığı açıklamaları değerlendirdiklerini ifade etti.

“Netice olarak Türkiye Futbol Federasyonu 18 lig takımının bir federasyonudur, Süper Lig için söylüyorum. Türkiye’de oynanan tüm futbolun sorumlusudur. Futbol takımlarımızın hiçbir hakkı ziyan olmaz. Hepsi gerekli şekilde değerlendirilir ve kurullarımız o kararları verirler. Biz de federasyon yönetimi olarak bu kararları uygularız. O iddiaları ilgili kurullarımız zaten değerlendiriyor.”

Kaynak: AA 

Check Also

Trump profesyonel lig temsilcileri ile görüştü

Telekonferans yöntemiyle yapılan görüşmede Donald Trump, yıl sonuna kadar iptal edilen karşılaşmaların ne zaman başlatılabileceği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir