18 Ekim 2021 altın fiyatları | Çeyrek altın ne kadar, bugün gram altın kaç TL? Altın fiyatlarında son durum! – Ekonomi Haberleri

Haftanın ilk gününde altın yatırımcısı tarafından altın fiyatları takip edilmeye devam ediyor. Ons altının bin 767 dolara çıkmasıyla birlikte iç piyasadaki altın fiyatları da bu oranlarda dengelendi. Peki, hangi altın türü ne kadar oldu?

GRAM ALTIN NE KADAR?

Geçtiğimiz haftalarda 530 lirayı aşarak önemli bir kritik eşiği geçen gram altın an itibarıyla 526 liradan işlem görüyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Çeyrek altın bugün 800 liranın üzerindeki konumunu korurken 849 liradan alınıyor. 18 Ekim’de çeyrek altının satış fiyatı ise 868 TL.

CUMHURİYET ALTINI KAÇ TL?

Son dönemdeki artışlarla birlikte hem 3 bin lira barajını aşan hem de bu seviyelerdeki eşikleri geçen Cumhuriyet altını bugün 3 bin 392 liradan alınırken 3 bin 418 liradan da satışa sunuluyor. 

BİGPARA VERİLERİNE GÖRE ALTIN FİYATLARI 18 EKİM 2021


haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber