Acil para lazım diyenlere 10 altın öneri

Bugün para lazım ve acil para bulmalıyım diyenlere vereceğimiz tavsiyelerle anında para bulma yöntemlerine yönelebilirsiniz. Acil para lazım diyenlere vereceğimiz 10 altın öneri ile sizde nakit sıkıntınızı anında çözebilirsiniz.

Nakit sıkıntısı gidermek isteyen kişiler genelde çevresinden ve ya akrabalarından borç para isteyerek para ihtiyaçlarını karşılamak istemektedirler. Ama bu durum pek olumlu sonuçlanmayacağı gibi sizin de moralinizi bozan bir durum olabilir. Bu yüzden kimseden borç para istemeden aynı gün içersin de para bulma yöntemleri ile sizde nakit sıkıntınızı giderebilirsiniz. Öncelikle konumuza başlamadan önce şunu söylemek istiyoruz. Kesinlikle borç para ararken tefeciler aracılığı ile yasal olmayan işlemlerden uzak durunuz. O anlık nakit sıkıntınızı çözebilirsiniz ama ilerdeki günler için sizi sıkıntıya sokabilmektedir. Bu yüzden bu tavsiyeyi kesinlikle önermiyoruz. İşte şimdi size gün içinde para bulacağınız en hızlı yöntemlerle baş başa bırakıyoruz.

içindekiler

  • 1 Bankalardan Anında Kredi
  • 2 Kredi Kartından Nakit Avans
  • 3 Taksitli Alışveriş Yapmak ve Ürünü Satmak
  • 4 Operatörlerden Cep Telefonu Alıp-Satmak
  • 5 Letgo Satışı Yapmak
  • 6 Günlük İşler Yapabilirsiniz
  • 7 Makale Yazarak Para Kazanmak
  • 8 Yardımlaşma Vakıflarına Başvuru
  • 9 Taksi Şoförü Olmak
  • 10 Kredi Kartına Altın Almak

Bankalardan Anında Kredi

Nakit sıkıntısı olan kişiler bankalardan kredi çekerek ihtiyaçlarını gidermektedirler. Sizinde banka çalışmalarınız iyi ve acil bir şekilde paraya ihtiyacınız varsa bankaların sunduğu SMS kredi kampanyalarından faydalanarak kredi kullanabilirsiniz. Vereceğimiz iki bankadan kredi başvurusu yapabilir ve krediniz onaylandığında gelir belgesiz şubelere giderek kredinizi aynı gün içinde kullanabilirsiniz. Eğer bu iki bankadan da olumsuz yanıt alırsanız başka yöntemleri denemeye çalışmalısınız.

5030 SMS Kredi: QNB Finansbank’ın sms kredi servisi 5030’a TC Kimlik numaranızı göndererek hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi cevabınız anında size mesaj olarak bildirilecektir.

3280 SMS Kredi: Denizbank’ın bu SMS kredisinde telefonunuzun mesaj kısmına Kredim yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik numaranızı yazarak 3280’e gönderip başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi cevabınız anında size bildirilecektir. Onaylanan limit kadar krediyi banka şubelerinden çekebilirsiniz.

Kredi Kartından Nakit Avans

Kredi kartı kullanıyorsanız kartınızın limiti dahilinde nakit avans çekimi yapabilir ve bu nakit avans limitini 9 taksitte ödeyebilirsiniz. Sizde kullandığınız kredi kartının banka ATM’sinden bu işlemi anında yapabilir ve hızlı bir şekilde para ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Taksitli Alışveriş Yapmak ve Ürünü Satmak

Bu sistemde çok tercih edilen bir sistemdir. Özellikle beyaz eşya mağazalarında yaptığınız bu işlemle taksitle aldığınız bu ürünü anında satarak nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Sonra taksitle aldığınız yere aydan aya ödeme yapabilirsiniz. Bunu genelde beyaz eşya mağazaları ve senetle alışveriş yapılan mağazalardan yapabilirsiniz.

Operatörlerden Cep Telefonu Alıp-Satmak

Eskiden daha çok tercih edilen bu sistem taksit miktarlarının 6 aya düşmesiyle hiç tercih edilememektedir. Yalnız yine de çok acil paraya ihtiyacınız var ve 1 senedir düzenli faturalı hattınızı ödüyorsanız cep telefonu operatörünüzden alacağınız telefonu kutusunu açmadan satabilir ve nakit ihtiyacınızı bu şekilde giderebilirsiniz.

Letgo Satışı Yapmak

İnternet üzerinden ikinci el eşyalarınızı Letgo ve Facebook gibi sitelerde satarak acil nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Sizin işinize yaramayan bir şey başkasının işine muhakkak yarayacaktır. Bu sebeple ihtiyacınız olmayan ürünleri satış sitelerine koyarak anında nakite çevirebilirsiniz. Emin olun hızlı bir şekilde dönüş olacaktır.

Günlük İşler Yapabilirsiniz

İnternet üzerinden günlük işler yapabilir ve günlük paralar kazanabilirsiniz. Özellikle garson, taşımacılık ve kurye işlerinde günlük elemanlar aranmakta olup en az 100 TL veren bir yerde çalışabilirsiniz. Çok olmasa da günlük para ihtiyacınızı bu şekilde giderebilirsiniz.

Makale Yazarak Para Kazanmak

Eğer makale yazabilme yeteneğiniz var ve bu yeteneğinizi paraya dökmek istiyorsanız internet sitesinde makale yazdırmak isteyen bir çok kişi bulunmaktadır. Bu şekilde günlük 100-150 lira kazanabilir ve nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Yardımlaşma Vakıflarına Başvuru

Durumunuz gerçekten kötü ve geçim sıkıntısı yaşıyorsanız yardımlaşma vakıflarına giderek para yardımı alabilirsiniz. Emin olun ki eğer ihtiyacınız olduğu anlaşılırsa yiyecek ve para yardımı yapılacaktır.

Taksi Şoförü Olmak

İyi derecede araba kullanıyor ve kendinize güveniyorsanız taksi duraklarına giderek taksi şoförü olmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Genelde çok tercih edilen ve günlük para bulunabilecek bir iş olan taksicilikte günde 200 liraya kadar para kazanabilir ve aylık 5000 lira civarında bir gelir elde edebilirsiniz.

Kredi Kartına Altın Almak

Ve gelelim son önerimize. Eğer kredi kartınız var ve ya tanıdığınız bir kişinin kredi kartı varsa, kuyumculardan taksitle altın alarak nakit ihtiyacınızı aynı gün içinde karşılayabilirsiniz. 9 taksit kadar yapılan bu işlemde kredi kartı limitiniz kadar altın alabilir ve altınları bozarak nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber