Garanti Bankası Kaçta Kapanıyor ?

Avantajlı uygulamalarıyla piyasaya atılan ve 1946 yılında Ankara’da kurulan Garanti Bankası Eylül 2014 itibariyle Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası olarak işlemlerine devam etmektedir. Ferit Şahenk yönetim kurulu başkanlığındaki Garanti Bankası, Doğuş Grubunun bir diğer büyük bankasıdır. 2013 yılı itibariyle 7.928 personel bulunduran Garanti Bankası, 2016 yılının ilk çeyreğinde 1 milyar 57 milyon TL kâr elde etmiştir. Garanti Emeklilik ve Hayat, Garanti Yatırım, Garanti Portföy, Garanti Faktöring, Garanti Mortgage, Garanti Teknoloji ve Garanti Filo gibi birçok önemli hizmetler ile beraber devam eden Garanti Bankası müşterilerine konut kredisi ve taşıt kredisi imkanlarını da sunmaktadır.

Garanti Bankası özel bir teşvik ile kurulmuştur ve bizlerin çok uzun zamandır hayatındadır. Dijital Bankacılığı’nda lideri olarak geçen Garanti Bankası, müşterilerinin çıkarlarını koruması ve daha sağlıklı para transferleri yapabilmesi adına, bazı önemli düzenlemeleri de aktif etmiştir. Kredi faiz oranlarını düzenlemesiyle bu adımı yapan banka, eft saatlerinde de bazı değişimler yapmıştır Eft saatlerinin 15 dakika ileriye almış ve müşterilerine son derece avantajlı bir ortam sunmuştur. Böylece Garanti Bankası Müşterileri banka hesaplarında, başka bir hesabına para transferi yaparken 15 dakika avantajını göz önünde bulundurabiliyor.

Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Garanti Bankası sabah açılışı 09.00’da olmasıyla beraber kapanışı ise 17.00’da olmaktadır. Bayram ve resmi tatil günleri bütün bankalar olduğu gibi Garanti Bankası da kapalıdır diyebiliriz. Bankacılık anlamında kendisine rakip tanımayan özel sermayeli bankalar arasındadır. Garanti Bankası tam adıyla Türkiye Garanti Bankası A.Ş. olarak hizmetlerine yenisini katarak devam etmektedir. 1946 yılında Ankara’da kurularak 30 Eylül 2014 tarihinde kadar 107,0 milyar ABD Doları’na ulaşmış olan bir yapıya sahiptir. Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında yer almaktadır. Hizmetlerine sorunsuz şekilde devam etmektedir. 2014 yılında çeşitli ülkelerde toplam 8 şubeye sahiptir. Yaptığı yatırımlar genel olarak açılmaktadır.

Esnek çalışma saatlerine sahip olan Garanti Bankası piyasanın az önce de dediğimiz gibi sözü geçen bankalar arasındadır. Özel statüye sahip olan banka kendi öz sermayesi ile büyüme göstermiştir. Yarım asırlık banka olarak hizmetlerine devam etmektedir. 107 milyar doları aşmasıyla birlikte büyük yatırımcıların tercih ettiği bankalar arasındadır. Yatırım ve internet üzerinden bir çok işlem yapmanıza olanak sunmaktadır. Cep bankacılık alanında da ATM şubelerine giderek işlemlerinizi çok rahat şekilde yapabiliyorsunuz. Bankacılık alanında ilkleri yaşattığı gibi yatırımlarınız güvence altında olmaktadır.

haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber