Odeabank Mevduat Faiz Oranları 2019

Birikmiş yatırımınız var ve bu yatırımınızı değerlendirmek istiyorsanız bankaların mevduat hesabı kampanyalarına göz atarak paranıza değer katabilir ve aylık olarak para kazanabilirsiniz. Yatırdığınız para miktarına göre faiz uygulanıp aylık, günlük ve ya yıllık olarak para kazanabilirsiniz. Mevduat kampanyalarında Odeabank müşterilerine Oksijen Hesap açtırarak mevduat hesabı kampanyası uygulamaktadır. Hoş geldin faizi vererek müşterilerine sağladığı bu hizmetten sizde yararlanabilirsiniz. Dilerseniz Odeabank mevduat faizi oranları hakkında hazırladığımız bu yazımızda paranıza göre ne kadar yatırırsanız ne kadar kazanabilirsiniz onları inceleyelim.

içindekiler

 • 1 Odeabank Oksijen Hesap Faiz Oranları
  • 1.1 30.000 TL Mevduat ile Oksijen Hesap
  • 1.2 100.000 TL Mevduat ile Oksijen Hesap
  • 1.3 500.000 TL Mevduat ile Oksijen Hesap
 • 2 Çok Kurlu Mevduat Hesabı
 • 3 Ara Dönem Ödemeli Mevduat Hesabı
 • 4 BES’li mevduat hesabı
 • 5 Para Çekilebilir Hesap
 • 6 Odeabank Vadeli ve Vadesiz Mevduat Ürünleri

Odeabank Oksijen Hesap Faiz Oranları

Bu bankanın Oksijen hesabı adını verdiği mevduat faizi hesabının günlük mevduat faizi %26 olarak belirlenmiştir ve bu faiz oranıyla da piyasadaki yüksek mevduat faizli bankalar arasından yer almaktadır. Diğer bankalara baktığımız zaman yüksek mevduat faizi olan bu bankada 12500 lira gibi bir paranız daima hesabınızda bulunması gerekir. Hoşgeldin faizi adı altında verilen bu mevduat faizinden sizde yararlanabilirsiniz. 500 bin liraya kadar olan mevduatlarınızda %26 faiz oranından faydalanabilirsiniz.

30.000 TL Mevduat ile Oksijen Hesap

Vade Tutarı Kazanılan Para
32 Gün 650 TL
62 Gün 1.258 TL
92 Gün 1.867 TL
250 Gün 5.182 TL
365 Gün 7.566 TL

 

100.000 TL Mevduat ile Oksijen Hesap

Vade Tutarı Kazanılan Para
32 Gün 2.165 TL
62 Gün 4.195 TL
92 Gün 6.225 TL
250 Gün 17.273 TL
365 Gün 25.220 TL

 

500.000 TL Mevduat ile Oksijen Hesap

Vade Tutarı Kazanılan Para
32 Gün 10.827 TL
62 Gün 20.978 TL
92 Gün 31.128 TL
250 Gün 86.369 TL
365 Gün 126.100 TL

 

Yukarıda verilen tutarlar Oksijen Hesabı açtıran müşteriler için geçerlidir. Odeabank’ın ayrıca mevduat hesapları da mevcuttur. İşte Odeabank Mevduat hesapları hakkında bilgiler.

Çok Kurlu Mevduat Hesabı

Bu mevduat hesabında belirttiğiniz vade içersin de TL, Dolar, Euro arasında geçiş yapabilme özgürlüğüne sahipsiniz. Kur olaylarını takip ederek avantajlardan faydalanabilirsiniz. Bu kurda açılacak minimum vade süresi 32 gündür. Sadece Odeabank şubelerinden bu hesabı açabilirsiniz.

Ara Dönem Ödemeli Mevduat Hesabı

Birikimlerinizi eğer uzun vadeli mevduat hesabı açarak değerlendirmek istiyorsanız bu mevduat hesabı tam aradığınız bir hesaptır. Bu hesapta ara ödemeler ve para çekme işlemi yapabilirsiniz. Mevduatınız bozulmadan bu işlemleri yapabilir ve kazandığınız faizlerle bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yalnız bu parayı yabancı para cinsinden açabilirsiniz.

BES’li mevduat hesabı

Odeabank’tan bireysel emeklilik yaptıran kişilere aynı zamanda mevduat faizi de kazanma imkanı sağlamaktadır. Bu mevduat hesabı çok fazla tercih edilmese de karlı bir mevduat türü örneğidir. Sizde bu hesabı açtırmak istiyorsanız en yakın Odeabank şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz.

Para Çekilebilir Hesap

Paranızı hem değerlendirip hem de ihtiyacınız olduğunda vadeniz bozulmadan çekmek istiyorsanız bu hesap tam size göredir. Kalan vadeniz ile işlem yapılan bu hesapta sizde para kazanabilir ve günlük aylık ve ya yıllık olarak birikimlerinizi faize dönüştürebilirsiniz. Hesap açtıktan 8 gün sonra para çekme işlemi yapabilirsiniz. İlk bir hafta bu işlemi yapamazsınız. En az bir ay en fazla 400 güne kadar vade açtırabilirsiniz. Tüm para birimleri  bu hesapta geçerlidir.

Odeabank Vadeli ve Vadesiz Mevduat Ürünleri

Odebank’tan vadeli ve vadesiz olarak mevduat hesabı açtırabilirsiniz.  1-7 gün içersinde açılan mevduat hesaplarını şubelerden yaparsanız %7, internet üzerinden yaparsanız %17 faizden yararlanabilirsiniz. Vadeniz arttıkça faizinde arttığı mevduat hesaplarında oran %20’lere kadar çıkabilmektedir. Eğer bulunduğunuz ilde ODEABANK varsa bu hesapları açtırabilir ve paranızı faize verebilirsiniz. Bulunduğunuz ilde banka şubesi yoksa bu ürünlerden faydalanamazsınız. Dilerseniz ilk önce bulunduğunuz ildeki banka şubelerine baktıktan sonra bu bankanın mevduat ürünlerinden faydalanmayı düşünebilirsiniz. Odeabank şubelerini öğrenmek için tıklayınız.

haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber