Juvederm Estetik Dolgu: Doğru ve Guvenilir Bir Tercih mi?

En iyi Juvederm urunleri icin www.botoksdolgumesoterapi.com web sitemizi ziyaret edin.

Juvederm Estetik Dolgu: Doğru ve Guvenilir Bir Tercih mi?

juvederm

Görünümünüzü degistirmek için bir yol mu arıyorsunuz? Kırışıklıklardan veya zayif dudaklara sahip olmaktan sıkıldınızmı? O halde aradığınız dolgunlastirma maddesi, Juvadermdir.

Juvaderm hakkındaki genel bilgiler ve yuzunuze sağlayacağı katkılar için, yazımızı okumalisiniz.

Juvaderm Estetik Dolgu Nedir?
Juvederm, dusuk dereceden şiddetli dereceye kadar yüz kırışıklıklarını ve yüz problemlerini düzeltmek için kullanılabilecek, enjekte edilen bir hiyaluronik asit içeren estetik dolgu jelidir.Granüler bir yapiya sahip olan bazı hiyaluronik jel ürünlerle kiyaslandiginda Juvederm berrak bir kıvamdadır. Bu daha yumuşak ve şekil alan bir jeldir, hylacross bdde teknolojisi kullanılarak labarotuarda elde edilir.

Hyaluronik asit, vücutta bulunan -suyu tutan ve gelebilecek darbelere karşı koruyucu olarak çalışan- doğal bir polisakkarrittir. Cilde -geçici olarak- bir dolgunluk ve pürüzsüzlük,nem kazandırır. Çoğu danisan, yalnızca bir seansla, yuksek sonuçlari begenir.

Tedavi Süreci
Tedavinin verdiği agri hissi çok azdır, sonuçlar uzun aylar devam eder. Ortalama bir danisanin daha sağlıklı olması sağlanır ve daha genç bir yüz görünümü 12 aya kadar devam eder.

Tedavinizden önce, aşağıdakileri yapmanız şiddetle tavsiye edilir:
Tedaviden 1 ila 3 gün önce, anti-inflamatuar ilaçları veya asprini kullanmayı bırakın.
Uygulama için giderken makyaj yapmayın.
Uygun bir aday olup olmadığınıza ilişkin uzmanınızla konuşmalisiniz.
islem sırasında, Juvederm dolgu enjekte edilmeden önce, tedavi edilecek hedef bölgesi, uyusturucu kremle uyuşturulur. Jel, pürüzsüz bir jel kıvamına sahip olduğundan, enjeksiyonların rahatsız ediciliği çok azdır. Ayrıca bu pürüzsüz kıvam, islem sırasında daha ince iğnelerin kullanılması ve daha az basınç olması demektir. Tipik bir tedavi, 15 ila 30 dakika arasında sürer.

Islemden sonra, aşağıdakilere dikkat etmeniz önerilir:
Enjekte edilen bölgeye birkaç gün dokunmayın veya masaj yapmayın.
İki haftaya kadar sıcağa, soğuğa ve güneşe cikmayin
Dışarıdayken, islem yapilan alanlara güneş koruyucu uygulayın.
Yüzünüzde alkol içeren maddeler kullanmaktan kaçının.
Tedaviden sonraki gun makyaj yapmayın
Juvederm Urunleri satin almak icin www.botoksdolgumesoterapi.com web sitemizi ziyaret edin.

haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber