Ada Masalı Görkem gerçekte kimdir, Görkem kaç yaşında? Bülent Çolak nerelidir, hangi dizilerde oynadı?

Ada Masalı dizisinin oyuncu kadrosu merak ediliyor. Ada Masalı dizisinin oyuncu kadrosunda Bülent Çolak yer alıyor. Peki ama Ada Masalı Görkem kimdir, kaç yaşında, nereli?

Ada Masalı Görkem kimdir?

Ada Masalı dizisinde Görkem karakterini Bülent Çolak canlandırıyor. Görkem karakteri dizinin enerji ve neşe kaynağı olarak biliniyor.

Bülent Çolak kimdir?

Ada Masalı dizisinde rol alan Bülent Çolak 44 yaşındadır. Bülent Çolak, 20 Eylül 1977 tarihinde İstanbul’da doğdu. Bülent Çolak Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur.

Geniş Aile dizisinde “Ulvi” karakteriyle ekranlarda tanınan Bülent Çolak İstanbul doğumludur. Reis Çelik’in yönettiği 1998 yapımı Hoşçakal Yarın adlı filmde Hüseyin İnan karakteriyle sanat yaşamına başladı. Gönül Yarası ve Joenjoy gibi filmlerde de çeşitli roller alan Bülent Çolak, Fırtına ve Hırsız Polis adlı dizilerde de oynamıştır. Ayrıca oyuncu Semaver Kumpanyada tiyatro çalışmalarını sürdürmektedir. Kanal D ve Star TV kanallarında yayınlanan Geniş Aile dizisinde Ulvi karakterini canlandırmıştır. Şimdi şu sıralarda Show TV’de Türk’ün Uzayla İmtihanı adlı dizide Bilim adamı Acar Dimdik rolünü oynamıştır. Sefa Öztürk ile evlidir ve Okyanus adında bir oğlu vardır.

ADA MASALI OYUNCU KADROSU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.