13-19 Eylül haftası nasıl geçecek?

Sosyal olabilir ve bol bol sohbet edebiliriz. Eğitim hayatı, seyahatler ve yabancılarla ilgili yeni gelişmeler olabilir. Bu etkiler Salı günü de devam edebilir.

14 Eylül Salı 12:18’de gerçekleşecek Güneş ve Neptün arasındaki sert açı bir konuda hayal kırıklığı yaşamamıza ya da otorite ile sorun yaşamamıza sebep olabilir!

Zehirlenme ve bağımlılık yaratan şeylerle ilgili sorunlar yaşanabilir, yediklerimize ve içtiklerimize dikkat etmek faydalı olacaktır.

15 eylül Çarşamba itibariyle Mars Terazi burcunda ilerlemeye başlayacak, 30 Ekim’e kadar sürecek olan bu dönemde ilişkiler sınavdan geçebilir ve anlaşmalarla ilgili sorunlar yaşanabilir! Evlilikler ve ilişkiler de sınavdan geçebilir!

Bu hafta çarşamba ve perşembe günleri Ay Oğlak burcunda ilerleyecek, iş ve para odaklı olabiliriz. Maddi konular gündemimizde olacak ve geleceğimizi sağlama almak için girişimlerde bulunacağız.

17 Eylül Cuma Venüs ve Satürn arasında gerçekleşecek sert açı aşk hayatımızla ilgili ciddi sorunları gündeme getirebilir ya da ilişkimizle ilgili sorumluluklarımız artabilir!

Bu cuma ve cumartesi Ay Kova burcunda ilerleyecek, her konuda özgür ve yenilikçi olabilir, kafamıza estiği gibi hareket etmek isteyebiliriz. Ani ve sürprizli gelişmeler yaşayabilir, çevremizdekileri şaşırtabiliriz. Bu pazar Ay Balık burcunda ilerleyecek ve her konuda çok hassas olacağız.

Pazartesi gecesi Balık burcunda gerçekleşecek Balık Dolunayının etkilerini yoğun bir şekilde pazar günü hissedebiliriz.

Balık Dolunayı en çok burcu, yükseleni ve Ay burcu Balık, Başak, İkizler ve Yay olanları etkileyecek! Önümüzdeki hafta hayatımızın bir alanında bitiş ya da tamamlanma yaşayabiliriz.

About admin

Check Also

20

20 Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.