Camdaki Kız Hayri (Cihangir Ceyhan) kimdir? Camdaki Kız Hayri gerçek hikayesi ne? Camdaki Kız Hayri ile ilgili bilgiler..

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından televizyona uyarlanan Camdaki Kız son bölümde son sahnede görülen Hayri karakteri izleyiciyi meraklandırmıştı. Yeni sezonda da Hayri detayı tekrar görülünce kim olacağı gerçek hikayesi merak edilmeye başladı. Kitapta Hayri karakteri ile Nalan’ın yasak aşk yaşadığını bilen izleyiciler, Camdaki Kız Hayri kim olacak, Hayri’yi hangi oyuncu canlandıracak sorusuna yanıt arıyordu. Camdaki Kız Hayri Cihangir Ceyhan oldu. İşte Camdaki Kız Hayri ve Nalan ile ilgili detaylar..

CAMDAKİ KIZ HAYRİ KİMDİR, HİKAYESİ NE?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan dizide Hayri karakteri sezon finali fragmanında ilk kez görüntülendi. Gerçek hayat hikayesine dayanan romanda Hayri karakteri Nalan’ın koruması ve şoförü olarak olaya dahil olur. Nalan, eşi Sedat’tan ilgi görmez ve mutsuz bir hayat yaşar. Karnındaki bebeğini de kaybetmesiyle birlikte derin bir depresyona düşer. Tam bu sırada Hayri onun bu halinden istifade ederek ona yakınlaşır. İlgiye aç olan Nalan da bu ilgiye kayıtsız kalmaz. Ama evliyken böyle bir ilişki yaşamayacak kadar namuslu olduğu için kocasından boşanır ve Hayri ile 7 yıl sürecek olan bir ilişkiye başlar. Kitapta Hayri evli ve üç çocuğu olan kaba saba bir adamdır.
Camdaki Kız Hayri rolü için söylentiler ve iddialar uzun bir süre söz konusu oldu. Son tahminler arasında Hayri’yi Cihangir Ceyhan’ın canlandırması konusunda anlaşma sağlandığı iddia edilmişti. Hayri karakteri yeni bölümden itibaren ekranlarda olacak.

Karısı Türkan köydeki kuma hayatına alışkın olduğu için Nalanı kolayca kabullenir. Nalan da çocukları babasız kalmasın diye Hayri’den boşanmasını istemez. Bir gün karısını ve çocuklarını Nalanla tanıştırır. Türkan Nalanı çok sever, sürekli kızlarını alıp onu görmeye gider. Ona göre Nalan görgülü, terbiyeli hanım bir kadındır o yüzden bu ilişkiden hiç rahatsız olmaz. Hayri resmi nikahlı evlidir ve aslında karısı Türkan’dan boşanmak istememektedir. Laz kızı hem Hayri’yi hem karısını sürekli tehdit eder. Hayri bir türlü bu işin içinden çıkamaz ve bir gün kendi evinin bahçesinde Laz kızı tarafından bıçaklanarak öldürülür. Hayri’nin ölümü hem kendi ailesini hem de Nalanı perişan eder.

CİHANGİR CEYHAN KİMDİR?

32 yaşındaki başarılı oyuncu Cihangir Ceyhan, 15 Ekim 1989 tarihinde Adana’da doğmuştur. Cihangir Ceyhan, 1.77 metre boyunda, 75 kilo ve Terazi burcudur. Aslen Elazığlı olan Cihangir Ceyhan İstanbul’da yaklaşık 3 yıl kamera önü oyunculuk dersi aldı. Sonrasında Adana’ya geri dönen Ceyhan, ilk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yayınlanan Yusuf isimli Sinema filminde hayat verdiği Serdar karakteri ile yaşamıştır. Ardından internet üzerinden yayınlanan Sıfır Bir Adana dizisinde Cio karakterini canlandırmış ve tanınmaya bu projeyle başlamıştır. Cihangir Ceyhan, Show TV ekranlarında yayınlanan ve geride bıraktığımız sezon final yapan Çukur dizisinde canlandırdığı Azer karakteri ile geniş bir hayran kitlesine ulaştı.

About admin

Check Also

20

20 Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.