Masumlar Apartmanı 41. bölüm izle tek parça! Masumlar Apartmanı son bölüm full izle! Masumlar Apartmanı son bölüm izle youtube!

Masumlar Apartmanı dizisinin 41. bölümü TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluştu. Masumlar Apartmanı dizisinin son bölümünde yaşananlar ve Masumlar Apartmanı 41. bölüm izle bilgileri gündem oldu. İşte Masumlar Apartmanı dizisinin son bölümünde yaşananlar ve Masumlar Apartmanı son bölüm izle konusu hakkında detaylar…

Masumlar Apartmanı 41. bölüm izle

Aile, Han’ın eve dönüşünün mutluluğunu yaşarken Gülben ve Esat’ın evlilik kararıyla tatlı bir  telaş başlar. Hikmet, en kısa sürede Esat’ın ailesini alıp usulüne uygun şekilde Gülben’i istemeye gelmeleri konusunda diretir. Safiye hem eve yabancıların girecek olmasının stresini yaşar hem de o kadar kısa sürede evi nasıl hazırlayacaklarının derdine düşer.
 
Rüya ise Han’la karşılaştıklarında Anıl’ın ona her şeyi anlattığından emin olur ve o umutsuzlukla Han’a önemli bir itirafta bulunur. Han’ın, Rüya ve annesinin konuşmalarına tanık olmasıyla öğrendikleri ise Rüya’ya bakışını değiştirir.
 
Sonunda isteme günü gelir çatar. Gülben, o akşamı kazasız belasız atlatabilmek için hiç olmayacak bir plan yapar ancak bu plan onu daha da zora sokacaktır.

About admin

Check Also

20

20 Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.