Son dakika: Kuruluş Osman yeni sezon başlıyor! Kuruluş Osman bu akşam var mı? 6 Ekim 2021 Kuruluş Osman saat kaçta, hangi kanalda?

Kuruluş Osman dizisinin yeni sezon bölümleri başlıyor. Dizinin müdavimleri Kuruluş Osman dizisinin bu akşam ekrana gelip gelmeyeceğini araştırıyor. Peki ama Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü bu akşam var mı?

Kuruluş Osman dizisi bu akşam var mı?

Kuruluş Osman dizisi 6 Ekim 2021 akşamı saat 20:00’de ATV ekranlarında yayınlanacak. Dizinin yeni sezon ilk bölümünde; ‘Kuruluş Osman’ın 65’inci bölümünde, Orhan’ın doğumu bütün Kayı Obası’nı ve bölgedeki Türkmenleri sevince boğmuştur. Osman Bey’in beyliği günden güne büyürken bölgedeki etkisi sonucunda düşmanları da büyümektedir. Osman Bey’in yeni hamlesi sadece İnegöl Tekfuru Aya Nikola’nın değil; Harmankaya Tekfuru Mikhael Kosses ve Bilecik Tekfuru Rogatus Laskaris’in yanı sıra Bizans İmparatoru ve Katolik dünyasının da karşısına çıkmasına neden olur! Öte yandan Osman Bey, Bala Hatun’un gebeliğini sır gibi saklarken, bu haber Malhun Hatun’a ulaşır. Malhun Hatun’un tepkisi iki hatun arasındaki ilişkiyi kökünden sarsacaktır.

About admin

Check Also

20

20 Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.