Felç (inme) hastalığı giderek yaygınlaşıyor

Felçlik durumu genellikle ya beyin kanaması (hipertansiyona bağlı) olabilir veya beyin damar tıkanıklıklarına (iskemiye bağlı) gerçekleşebilir.

Çözülmesi gereken sorunlar olarak, işlev görmeyen beyin bölgesi ve sinirlerdeki dejenerasyonun, kronik enflamasyonun, oksidatif stresin, enerji kanallarındaki (meridyen) akışlarının, sinir sistemine ait ek sorunların ve insülin direncinin, öncelikle tespitleri mutlaka yapılmalı ve varolan kişisel tabloya göre sebepler ve arızalar bütüncül (Holistik) olarak çözülmelidir.

Aksi takdirde gerçek bir iyileşmeden söz edilemez. Bunun için hastaya bütüncül bakış açısıyla yaklaşılmalı ve ilaçlı tedaviler yanında tamamlayıcı terapilerden oluşan kişiye özel analizlere dayalı bir kombine tedavi uygulanmalıdır.

Hastanın bağırsak emilimi dahil tüm sistemleri işlevsel olarak taranmalı, varsa mineral (Çinko, Magnezyum, İyot, Koenzim Q10 gibi) ve vitamin ( D3, B1-B3-B12, C, E, A) bozuklukları düzeltilmeli, Ağır metal çökmesi veya toksin birikimi varsa şelasyonla temizlenmeli, antioksidan sistemi düzeltilmeli, asidoz durumunda alkali bedene dönüştürülmeli, Karaciğer detoks gücü artırılmalı ve kalp-damar sağlığı düzeltilmelidir.

About admin

Check Also

20

20 Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.