Bir Zamanlar Çukurova izle! Bir Zamanlar Çukurova 112. bölüm izle tek parça! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle!

Bir Zamanlar Çukurova izle! Bir Zamanlar Çukurova 112. bölüm izle tek parça! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle!

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 112. bölümü izleyiciyle buluştu. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde Mehmet Kara’nın bir kadınla tartışması dikkat çekti. Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full, tek parça izle bilgileri haberimizde…

Bir Zamanlar Çukurova 112. bölüm izle

Züleyha, Ümit cinayetinden sorguya alınıyor

Ümit cinayetinde oklar Züleyha’yı gösterir. Jandarma Züleyha’yı almaya gelirken, Züleyha geri dönüşünün olmayacağını düşünerek konaktakilerle vedalaşır. Hakan da Fikret de bu süreçte Züleyha’dan desteğini esirgemez. Züleyha kendisini ihbar edenin Hakan Gümüşoğlu olduğu fikrine kapılır. Üstelik Hakan’ın çok yakınında olduğuna artık emindir. Züleyha umutsuzluğa kapılmışken Fikret’in ifadesi durumu oldukça değiştirecektir.

Hakan, Demir’in hisselerini alıyor!

Hakan, Yamanlar Holding’in zararını karşılamayı teklif edince Züleyha buna karşılık Hakan’a hisse vermekte ısrar eder. Betül, Demir’in hissesinin bir kısmının Hakan’a devredildiğini duyunca çılgına döner ve Züleyha ile tartışmaya girer. Demir’in vekili olarak bu devir işlemine izin vermeyeceğini söyleyen Betül, durumu Abdülkadir’e anlatır. Abdülkadir, Hakan oldukça Yamanlardan para koparamayacağını anlar.

Fikret, Züleyha’yı mutlu etmek için çabalıyor

Fikret, Züleyha’nın zor durumda olduğunu öğrenince zararını karşılamak için harekete geçer ve para dolu bir çantayla Züleyha’nın karşısına çıkar. Züleyha, zararı Hakan’ın karşıladığını söyleyince Fikret hayal kırıklığına uğrar.

About admin

Check Also

20

20 Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.