Demet Şener: Herhangi bir imzaya gerek yok

Demet Şener: Herhangi bir imzaya gerek yok

Demet Şener, önceki akşam Akmerkez’de görüntülendi. Çocukları Ömer ve İrem’in eksiklerini almaya geldiğini söyleyen manken, okullara verilen ara tatilini İstanbul’da geçirdiklerini söyledi.

Şener, “Çocukların programları dolayısıyla öyle her dakika tatile gidemiyoruz. Ömer’in basketbol maçı var, İrem’in antrenmanları var. Benim de hafta sonları canlı yayınım var. Aktif bir aile olarak tatile gidemiyoruz” dedi.

“İREM VE ÖMER LİSANSLI SPORCU”

Çocuklarının sporu çok sevdiğini belirten ünlü manken, “Ergenliklerinde benim çok işime yaradı, herkese tavsiye ederim. İnanılmaz güzel, bütün enerjilerini orada atıyorlar. Boş gezmeye vakitleri yok, program yapmaya hiç zamanları kalmıyor. İrem’in tenisçi, Ömer’in basketbolcu olmasını çok isterim. İkisi de lisanslı şu anda” şeklinde konuştu.

Sevgilisi Tolga Arman’la geçirdiği Kapadokya tatili hatırlatılınca Şener,” Her şey çok güzel, her şey yolunda. Geziyoruz şimdilik bakalım, Türkiye’deki güzel yerleri görmek istiyoruz. Yurt dışına çıkmayı pek fazla tercih etmiyoruz” ifadelerini kullandı.

“KAĞIT ÜZERİNDE EVLİ OLMAK BİR ŞEY DEĞİŞTİRMİYOR”

“Evlilik teklifi gelse kabul eder misiniz?” sorusunu 44 yaşındaki güzel, “Hiç öyle şeylere girmeyelim. Ben bunun cevabını verdim, gönülden bağlıyız zaten. Herhangi bir imzaya gerek yok” şeklinde cevapladı.

Demet Şener, “Kağıt üzerinde evli olmak bir şey değiştirmiyor. Mutlu olalım, saygı ve sevgi olunca zaten güzel şeyler devam eder” açıklamasını yaptı.

“DEVAM ETMEK İSTESEYDİM DEVAM EDERDİM”

Demet Şener, eski eşi Cenk Küpeli’yle olan ortaklığını bitirmesinin ardından mağaza ve markasını kapatmasıyla ilgili, “Fazla ilgilenemiyorum. Hem çocuklar, hem de kendi işlerimde çok yoğunum. Bu çok emek isteyen, büyük yatırım isteyen bir iş. Devam etmek isteseydim devam ederdim. Büyük bir iş yapmak istiyorsanız büyük yatırımlar lazım. Büyük yatırımları da artık cebimden yapmak istemediğim için kapattım” şeklinde konuştu.

“Cenk Küpeli’yle yaşadığınız sorunlar yüzünden mağaza ve markanızı kapattığınız iddia ediliyor” sorusu üzerine ünlü manken, “Bununla alakalı hiç konuşmuyorum” diyerek, konuyu geçiştirdi.

About admin

Check Also

20

20 Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.