Yargı bu akşam var mı? 21 Kasım 2021 Yargı saat kaçta? Kanal D Yargı canlı izle!

Yargı bu akşam var mı? 21 Kasım 2021 Yargı saat kaçta? Kanal D Yargı canlı izle!

Yargı dizisi bu akşam 10. bölümüyle izleyicinin karşısına çıkacak. Yargı’nın 10. bölümünde Çınar ve Engin’in yüzleşmesi de dikkat çekiyor. İşte Yargı’nın son bölüm özeti…

Yargı bu akşam var mı?

Yargı bu akşam 20:00’de Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Yargı’nın 10. bölüm özeti şu şekildedir: 

Ceylin’in kendi içinde çok zor bir karar vererek Ilgaz’la arasına koyduğu mesafe, ikisi için de acı verici bir hal alır. Ilgaz’ın Ceylin’e olan kırgınlığının üzerine eklenecek başka sarsıntılar, onları büyük bir çatışmanın eşiğine itmek üzeredir. Engin’in tutuklu olarak yargılanması, bir sondan ziyade yeni bir başlangıca ve herkesi derinden etkileyen bir olaylar silsilesine dönüşmek üzeredir. Engin yeni amacını planlarken, bu yolda ona yardım edecek sürpriz biri de ortaya çıkar. Pars herkesten gizlediği sırrıyla yüzleşmek zorunda kalır. Metin bir yandan Çınar’ı korumaya çalışırken bir yandan da hayatlarına sorgusuz sualsiz dahil olan Merdan’la mücadele eder. Gül ise yaptığı hataların telafisi için elinden geleni yapmaya kararlıdır.

Ilgaz ve Ceylin, yeni bir davanın içinde karşı kulvarlarda çarpışırken; hiç beklemedikleri bir anda ikisini de büyük bir çıkmaza sokacak bir gerçek yüzlerine çarpar. Bilmedikleri, bunun buzdağının sadece görünen kısmı olduğudur.

 
 YARGI DİZİSİNİ CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

About admin

Check Also

20

20 Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.