Masumlar Apartmanı Tomris kimdir, değişti mi? Ayçe Melek Gülerce canlandırıyor! Ayça Melek Gülerce kaç yaşında?

Masumlar Apartmanı Tomris kimdir, değişti mi? Ayçe Melek Gülerce canlandırıyor! Ayça Melek Gülerce kaç yaşında?

Masumlar Apartmanı dizisindeki oyuncular izleyici tarafından araştırılıyor. Diziye yeni oyuncu olarak Ayça Melek Gülerce katılmıştır. İzleyiciler Ayça Melek Gülerce’nin Naci’nin kızı rolünde olacağını tahmin etmektedir. Peki ama Masumlar Apartmanı Naci’nin kızı Ayça Melek Gülerce kimdir, kaç yaşındadır, hangi dizilerde oynadı?

Masumlar Apartmanı Naci’nin kızı kimdir, kaç yaşında?
Masumlar Apartmanı dizisinde Naci’nin kızını Ayça Melek Gülerce canlandırmaktadır. Naci’nin kızı 11 yaşındadır.

Ayça Melek Gülerce kimdir?

Masumlar Apartmanı dizisinde Naci’nin kızı rolünü canlandıran Ayça Melek Gülerce, ilk kez ekranlara Kadın adlı dizinin 40 ile 48’inci bölümleri arasında gelmiştir ve bu Ayça Melek Gülerçe’nin ilk kamera karşısı oyunculuğu olmuştur. Oyuncu şimdilerde ise Masumlar Apartmanı dizisinin kadrosuna katılmaya hazırlanıyor. Daha öncesinde oyuncunun oynadığı 11 adet reklam bulunuyor ve kendisi 10 yaşında.

Ayça Melek Gülerçe hayatı, yaşamı, kaç yaşında?
2010 senesinde dünyaya gözlerini İstanbul’da açmıştır küçük oyuncu. Kendisi 31 kilodur ve 1, 39 metre boyundadır. Yusuf Güney Gün ajansın himayesinde bulunan bir oyuncudur. Daha öncelerinde; Migros, Eti Benim O, Algida ve Garanti Bonus gibi birçok reklam filmlerinde yer alan oyuncu okul hayatına 3. Sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir. Aynı zamanda modellikte yapmakta olan Ayça Melek Gülerçe, Masumlar Apartmanı dizisinin kadrosuna seçilmiş ve büyük ihtimalle Naci’nin kızı olan karakteri canlandıracaktır.

 

Ayça Melek Gülerçe’nin oynadığı diziler

• Kadın(2019)
• Masumlar Apartmanı(2021)

About admin

Check Also

20

20 Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.