Gözde Türker’den eşi Anıl Güler’e: Senden başkası olmazmış!

Gözde Türker'den eşi Anıl Güler'e: Senden başkası olmazmış!

Temmuz ayında uzun süredir aşk yaşadığı Anıl Güler ile nikah masasına oturan oyuncu Gözde Türker, evliliklerinin dördüncü ayına özel bir paylaşımda bulundu.

Eşiyle aşk pozlarını sosyal medya hesabından yayınlayan 26 yaşındaki Türker, duygusal bir yazı kaleme aldı. “Bugün evleneli dört ay oldu!” diyen ünlü oyuncu, daha sonra şu ifadeleri kullandı:

“Biliyorum bazıları için çok kısa, bazıları için çok iddialı… Biz genç yaşımızda birbirimizi bulduk ve aile olduk. Seni çok seviyorum aşkım. Senden başkası olmazmış! Nice senelerimize. Mutluluğumuz bir ömür, son nefesimize kadar daim olsun.”

ATV ekranlarında yayınlanan ‘Kardeşlerim’ dizisinde Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Celil Nalçakan, Fadik Atasoy, Cüneyt Mete, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk gibi isimlerle rol alan Gözde Türker, temmuz ayında Anıl Güler ile dünyaevine girdi.

Dizide asi bir lise öğrencisini canlandıran ve performansıyla kısa sürede tüm dikkatleri üzerine çeken Türker’i, rol arkadaşları Lizge Cömert ve Lilya İrem Salman yalnız bırakmadı.

Gözde Türker’in gelinlik tercihi de büyük beğeni topladı. Sosyal medya kullanıcıları, güzel oyuncu için “En güzel gelin”, “Gelin harika, gelinlik mükemmel”, “Göz kamaştırıyor” yorumlarında bulundu.

 

About admin

Check Also

20

20 Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.