Esma Yeşim Gül’den ‘Yargı’ açıklaması!

Esma Yeşim Gül'den 'Yargı' açıklaması!

Bebek’te menajer toplantısı yaptıktan sonra objektiflere takılan Esma Yeşim Gül, Kanal D’de pazar akşamları yayınlanan Yargı dizisi hakkında duygularını dile getirdi.

“Televizyondaki ilk projem ve ‘Zümrüt’ gibi bir karakterde oynamak için ilk başta endişeliydim. Yargı’ya çok açık bir rol ama işin içine girdiğinde daha da bir şefkat duymaya başladım. Hiç beklediğim gibi tepkiler olmadı. Çok şanslıyım, bu kadar sevilen proje ve bu kadar güzel ekiple çalışmaktan dolayı.”

Dizide yuva yıkan bir karakteri canlandıran genç oyuncu, “Kötü yorum geliyor mu ve bu yorumlardan etkileniyor musunuz?” şeklindeki soruya yanıt verdi.

“Oynadığım karakterden dolayı kötü yorumlar da geliyor. Ama aslında ‘kötü karakter’ de diyemeyiz. Bir hatalar yapmış ve bunu vicdan yaparak yansıttığı için savunanlar da fazlaca var. Öyle çok büyük tepkiler almıyorum. Alsam da pek etkilemez beni diye düşünüyorum.”

Yargı dizisinin başarısını kutlamak için tüm ekip geçtiğimiz günlerde yemekte bir araya gelmişti. Esma Yeşim Gül, yemekle ilgili soruları da cevapladı.

“Herkes muhteşem, ailem de soruyor. ‘Nasıl geçti yemek, o nasıldı, bu nasıldı?’ diye. Klasik olacak ama çok iyi bir ekipleyim ve çok şanslıyım. Hepsinin o samimiyeti bana yansıdı çünkü ben sosyal hayatımda ilk tanıştığım insanlara, ortama karşı duvarlı ve çekingen bir insanım ama onların o samimiyetleri ve enerjileri benim de duvarlarımı kaldırdı. Aile gibi bir ortam var bu reytinglere ve işe de yansıyor.”

Gül, nazar boncuklu kolyesi hakkında “Nazara inanırım, bu anneannemin hediyesi. Batıl inançlarım var. Ada çayı falan yaktığım bile oluyor. Çok inandığımdan değil ama geleneksel şeyleri iyi hissettirdiği için yapıyorum” dedi.

About admin

Check Also

20

20 Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.