Volkan Demirel gazetecilerle sohbet etmeyi ihmal etmedi

Volkan Demirel gazetecilerle sohbet etmeyi ihmal etmedi

40 yaşındaki eski futbolcu Volkan Demirel, 32 yaşındaki eşi Zeypep Sever Demirel ile birlikte önceki gece Nişantaşı Spago’dada sahne alan ünlü şarkıcı Çağla Horlar’ı dinlemeye gidenler arasındaydı.

Uzun zamandır gece gezmelerinde görüntülenmeyen ünlü çift, mekandan çıkarken basın mensuplarıyla ayak üstü sohbet etmeyi ihmal etmedi.

Gazetecilerin görüntü aldığı sırada Volkan Demirel, “Çocuklar acele etmeyin, eşimi güzel çekin” dedikten sonra eşiyle yan yana gelerek gazetecilere poz verdi.

Öte yandan Zeynep Demirel, geçtiğimiz haftalarda eşi Volkan Demirel’in doğum günü için düzenlediği partiyle gündeme gelmişti. Davetlilerin dönem kıyafeti giyerek katıldığı partide, renkli anlar yaşanmış; çift ve arkadaşları çektiği fotoğraf ve videoları sosyal medya hesaplarından paylaşmıştı.
 

Zeynep Sever Demirel, #volkan40larkulübü etiketiyle kareleri Instaram’dan yayınlamış, kostümlü parti sosyal medyada gündem olmuştu. İki çocuğunun babası olan eşi için duygusal bir mesaj yayınlayan Demirel, şu ifadeleri kullanmıştı:

“Klasik bir aşk hikayesi değildi, kimse çarpışmadı, düşen kitaplarımı toplamadın… Bir arkadaş ortamında ilk görüş, sosyal medyadan ekleme (aslında tam bir modern zaman aşk hikayesi sayılabilir bu noktada) uzun süre konuşmama, yaklaşık bir yıl sonra benim 18’den 19’a girdiğim günün bir gün öncesinde ilk buluşma… Şarkıda diyor ya ‘beraber yürüdük biz bu yollarda’ diye, biz beraber ‘büyüdük’ bu yollarda…”

“Birbirlerine ilk günkü gibi aşık bir çift değiliz artık (bu noktada şair samimi olmayı seçti yıllar geçse de birbirimize ilk gün ki gibi aşığız diyen çiftleri de pek samimi bulmuyor) Ama biz seninle birbirine aşktan daha öte daha büyük bir sevgiyle bağlı birer anne babayız. Biz birbirimizin en katı eleştirmeni, biz birbirimizin en büyük destekçisiyiz. En sevgili dostum… Hayat ortağım… Eş olarak seçtiğim… 40’lar sana çok yakışacak. İyi ki doğdun ve iyi ki çocuklarımın babası oldun.”

About admin

Check Also

20

20 Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.