Sadakatsiz Haluk kimdir? Burak Sergen canlandırıyor! Burak Sergen kaç yaşında?

Sadakatsiz Haluk kimdir? Burak Sergen canlandırıyor! Burak Sergen kaç yaşında?

Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz’de Haluk Güçlü karakteri dikkat çekiyor. Birçok insan Burak Sergen’in canlandırdığı Haluk Güçlü karakterini araştırıyor. Peki ama Sadakatsiz’in Haluk’u Burak Sergen kimdir, kaç yaşında?

Burak Sergen’in oğlu Cansın Sergen yaptığı açıklamasında babasının entübeden çıkarıldığını yoğun bakımda tutulduğunu açıkladı.

Nişanlısı Nihan Ünsal son sağlık durumunu paylaştı.

“Ne olur enerjinizi duanını eksik etmeyin”

Nihan Ünsal “ Arayan, yanımızda olan herkese binlerce kez teşekkür ederim. Entübeden çıktı. Fakat hala yoğun bakımdayız. Tedavimiz devam ediyor. Bunun da geçeceğini, dularınızlarınızla hep birlikte üstesinden geleceğimizi biliyorum. Ne olur enerjinizi duanızı hiç eksik etmeyin…” açıklamasında bulundu.

Sadakatsiz Haluk kimdir?

Sadakatsiz’in Haluk Güçlü’sü ellili yaşlarının sonlarında zengin bir iş adamı. Tekirdağ’da doğmuş büyümüş. Uzun yıllar Tekirdağ’da belediye başkanlığı yapmış. Karısı Gönül’e, kızı Derin’e ve oğlu Demir’e düşkün. Saygınlığın ve gücün paradan geçtiğine inanan, sürekli daha çok kazanmaya çalışan birisi. Geleneklerine bağlı. Kızı ve oğlunun, aile işlerini ve soyadını sürdüreceklerine inanıyor.

Burak Sergen kimdir?

Burak Sergen, 9 Şubat 1961 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Babası tiyatro sanatçısı Semih Sergen, annesi opera sanatçısı Serap Sezer, kardeşi ise sanatçı Toprak Sergen’dir. Burak Sergen, 1984 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı’ndan mezun olduktan sonra staj görevini Bursa Devlet Tiyatrosu’nda yaptı ve ardından Ankara Devlet Tiyatrosu’nda göreve başladı.

Devlet tiyatrolarındaki sanatçılık görevinin yanı sıra, Ankara Devlet Tiyatrosu’nda müdür yardımcılığı ve müdürlüğü görevlerinde bulundu. Konya Selçuk Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı’nda öğretim görevlisi olarak çalıştı. Ayrıca, televizyon ve sinema filmlerinde oynadı. Halen İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda sanatçılık görevini sürdürmektedir. Burak Sergen, Devlet Tiyatrolarındaki görevinin yanı sıra, özel tiyatrolarda da, yönetmen ve oyuncu olarak çalışmalar yapmıştır.

Bulut Bey, Dicle, Erkek Tarafı, Derdest, Aşk ve Ceza, Kızılelma, Sen Benimsin, Zerda, Kara Sevda, Çukur, Halka gibi dizilerde rol alan Burak Sergen,son olarak Atv ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol aldı. Şu günlerde Sadakatsiz dizisinde Haluk karakterine hayat veriyor. 

About admin

Check Also

20

20 Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.