Amorti nedir, ne zaman çekilecek? Yılbaşı çekilişi amorti sayıları, numaraları kaç tane?

Amorti nedir, ne zaman çekilecek? Yılbaşı çekilişi amorti sayıları, numaraları kaç tane?

Milli Piyango 2022 yılbaşı özel çekilişi 31 Aralık 2021 Cuma günü gerçekleştirilecek. Gün boyu devam edecek çekilişte esas heyecan akşam saatlerinde büyük ikramiye çekilişi ile birlikte olacak. Büyük ikramiye ile aynı saatte belirlenecek diğer ikramiye ise amorti olacak. İşte detaylar…

AMORTİ NE ZAMAN ÇEKİLECEK?

2022 yılbaşı özel çekilişinde amorti numaraları için çekiliş saat 23:00’te yapılacak. Amortinin hemen ardından da büyük ikramiye çekilişi gerçekleştirilecek.

MİLLİ PİYANGO SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

AMOTYİ SAYILARI, NUMARALARI KAÇ TANE?

Amorti sayıları her Milli Piyango çekilişinde 2 adet belirleniyor. 0’dan 4’e kadar bir rakam ve 5’ten 9’a kadar bir rakam olmak üzere toplamda iki sayı belirlenecek.

AMORTİ NEDİR?

Amorti kısaca Milli Piyango çekilişlerinde verilen en düşük ikramiyedir ve bilete ödediğiniz parayı geri alırsınız. Biletin son numarasına verilen ikramiyeye denir. Çekilişlerde adet olarak en fazla isabet eden ikramiye olan amorti bu yıl da canlı yayında tespit edilecek. Eğer bir bilete hem amorti hem daha yüksek tutarsa bir ikramiye isabet ederse, daha yüksek tutarda olan ikramiyenin ödemesi yapılır.

About admin

Check Also

20

20 Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.