Yılbaşı mesajları ve sözleri 2022 resimli! Yeni yıl 2022 kutlama mesajları anlamlı, özel, uzun, kısa sözleri..

Yılbaşı mesajları ve sözleri 2022 resimli! Yeni yıl 2022 kutlama mesajları anlamlı, özel, uzun, kısa sözleri..

Yeni yıl mesajları 31 Aralık’ı 1 Ocak Cumartesi gününe bağlayan gecesinde milyonlarca kişi tarafından araştırılacak. İnsanlar sevdiklerine Hoş geldin 2022 temalı kısa, uzun, resimli yeni yıl mesajları gönderecek. İşte en güzel, eğlenceli yeni yıl mesajları ve resimli yılbaşı mesajları ve sözleri..

Bir yılı daha geride bıraktığımız bugünde acısıyla tatlısıyla iyi kötü anlar yaşadık. Yeni yıla daha güzel daha umutlu bir başlangıç yapmak için sevdiklerinize yılbaşı mesajları göndermeyi unutmayın! Yeni yılınız kutlu olsun! Sizde sevdiklerinizin yeni yılını güzel bir sözle ya da resimli mesajlar kutlamak istiyorsanız bu fotoğraflara göz atabilirsiniz. 

2022 YENİ YIL MESAJLARI İLE RESİMLİ YILBAŞI KUTLAMA MESAJI

Yeni yılda ve bundan sonraki ömrümde uğruna ölmek değil, uğruna yaşamaya hazırım birtanem. Yeni yılımız kutlu olsun aşkım.

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim. Mutlu yıllar.

İyisiyle kötüsüyle bir yılı daha geride bıraktık. Hoşcakal 2021 ve hoş gel bize 2022

İşte yeni bir yılın gelişiyle yaşadıkları mutluluğu ve gelecek yıldan bekledikleri güzel duyguları sevdikleriyle paylaşmak isteyenler için yeni yıl kutlama mesajları:

2022 sağlığın, barışın, üretimin, bereketin, sevgi ve huzurun yılı olsun. Herkesin yeni yılı kutlu olsun

Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle…

Allah’ım sen bize huzur içinde geçirebileceğimiz bir yıl nasip et. Mutlu yıllar…

2022 yılının tüm İslam Alemine hayırlar getirmesini dilerim. Yeni yılınız kutlu olsun…

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!

2022’nin aşk, sevgi ve başarı dolu, sevdiklerimizle iç içe karantinasız, sarmaş dolaş musmutlu geçmesini diliyorum.

2022’nin hayatınıza mutluluğu, neşeyi ve en özel anları getirmesini dileriz. Yeni Yılınız Kutlu Olsun.

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun? Mutlu ve sağlıklı yıllar!

Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle… En içten sevgilerimle…

Değişmez kural, değişmez kuralın olmayacağıdır. Yeni yılın en mutlu değişimlerle başarı, sağlık ve bol paralar getirmesi dileğiyle.

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle…Nice mutlu yıllara.

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir öncekinden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla… Nice Yıllara!

Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar…

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar.

2022 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2021 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle..

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!

Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle..

Sağlığı ve mutluluğu beraberinde getirecek, nice başarılarla hedeflerinize ulaştıracak umut dolu, güzel bir yıl dileriz!

Tüm sıkıntıları geride bıraktığımız, sevdiklerimizle doya doya mutluluğu paylaştığımız, sağlık, sevinç, bereket dolu ve en önemlisi huzur dolu bir yıl bizim olsun.

2022 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

Yeni yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Mutlu yıllar…

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle…Nice mutlu yıllara.

Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızı aynı güzellikte geçirmenizi dilerim.

Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Mutlu Yıllar!

2021 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2022 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Mutlu Yıllar!

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir öncekinden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Yeni yılda melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. Mutlu Yıllar!

Gelecek hakkında düşünün ki bir geleceğiniz olsun. Yeni yılınız kutlu olsun mutlu yıllar.

2022 yılbaşı gecesinde bütün umutlarınız ve hayallerinizin gerçek olması dileğiyle yeni yılınızı kutlarım.

“Bu yıl da yaşanan kötü günleri geride bıraktık. Kaybettiklerimizi unutmamamız dileğiyle. Nice yıllara.”

“Geleceği oluşturacak her yeni günün bir öncekinden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!”

“Düş olmadan büyük şeyler yapılamaz. 2022 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileği ile.”

“Her güne yeni bir yaprak sakla, her yaprağa bir öykü sığdır. Mutluluk de adına, nice güzel öyküler seninle olsun.”

“Yeni bir yıl.. Neler getirip, neler götürecek bilinmez. Dileğim, sağlık, mutluluk, huzur,barış getirsin. Sevdiklerimizi, umutlarımızı, yive güzel ne varsa hayatımız da hiç birini götürmesin. Kim neyi özlüyor diliyorsa yanı başında bulsun. Masmavi bir yıl olsun”

OCAK AYI İLE İLGİLİ SÖZLER

Ocağın soğuğu bedenimi üşütse de, ellerim buz tutup taş gibi kesilse de, kalbim hala sıcak, hala senin için çarpıyor.

Kasım da aşk güzel olabilir ama Ocakta aşk bambaşkadır.

Ocakta ocaklıktaki ocağın başına oturdum.

Her yıl kitaptır. O kitabın kapağı da Ocak ayıdır.

Umutların tazelendiği aydır Ocak.

Hoş geldin ocak

Geldi ocak şimdi halimiz ne olacak.

About admin

Check Also

20

20 Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.