Esra Özmen kimdir, kaç yaşında, nereli? Esra Özmen hakkında bilgiler!

Esra Özmen kimdir, kaç yaşında, nereli? Esra Özmen hakkında bilgiler!

Şarkıcı ve sunucu kimliğiyle bilinen Esra Özmen Seda Sayan’ın Çağlar Ökten ile evliğinde Sayan’ın nikah şahidi oldu. Bu gelişme sonrasında hayatıyla ilgili detaylar araştırılmaya başladı. Esra Özmen, kendisi gibi sanatçı olan Fuat Özdolgun ile evli.

ESRA ÖZMEN KİMDİR?

Esra Özmen, 28 Mart 1976 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Esra Özmen, Yüksek öğrenimini İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuvarında tamamladı. Müziğe genç yaşlardan itibaren ilgi duyan Esra Özmen, 19 yaşındayken şarkı söylemeye başladı. Özmen, müzik sektörünün yanı sıra televizyon sunuculuğu da yaptı.

ESRA ÖZMEN’İN EŞİ FUAT ÖZDOLGUN HAKKINDA BİLGİLER

Fuat Özdolgun 8 Temmuz 1974’te İzmir’de dünyaya geldi. Özdolgun, İlköğretime başladığı yıllarda müzikle tanıştı. Müzisyen bir ailenin ferdi olduğu için müziğe dedesi Kemani Sait Bey’in (Yesmesliler) dersleriyle başladı. Fuat Özdolgun sonraki yıllarda Mehmet Saim Karadağ’dan nota ve nazariyat eğitimi aldı. Aynı yıllarda Nursal Ünsal Birtek ve Ahmet Özcaglayan’ın çalıştırdığı korolarda eşlik ve repertuvarını geliştirme şansı buldu.  Yurt içinde ve yurt dışında birbirinden değerli sanatçılarla çalışma fırsatı buldu. Sanat çalışmalarına halen İstanbul’da devam etmektedir.

Çağlar Ökten kimdir, kaç yaşında, nereli? Seda Sayan'ın eşi Çağlar Ökten ile ilgili bilgiler..

Çağlar Ökten kimdir, kaç yaşında, nereli? Seda Sayan’ın eşi Çağlar Ökten ile ilgili bilgiler..

About admin

Check Also

20

20 Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.