Son dakika: Survivor kim aday oldu? Eleme adayları kimler? 25 Nisan 2022 Survivor eleme adayları ve puan sıralaması!

Son dakika: Survivor kim aday oldu? Eleme adayları kimler? 25 Nisan 2022 Survivor eleme adayları ve puan sıralaması!

Eleme adayı kim oldu? sorusu gündem oldu. TV8’de yayınlanan Survivor 2022 All Star yarışmasında bu akşam bir isim Yokluk adasına gidecek. Dokunulmazlık oyunu kıyasıya rekabetle devam ediyor. Kıyasıya bir mücadele sonrası kaybeden takımda heyecanlı bir eleme adayı belirleme konseyi yaşanıyor. Ödül oyununu ünlüler takımı kazanmıştı. Peki ama eleme adayı kim oldu?

Eleme adayı kim oldu?

Survivor’da ilk dokunulmazlık yarışını kaybeden ünlüler yani kırmızı takım olmuştu ve potaya da Gökhan’ı gönderdi. İkinci oyunun kaybedeni gönüllüler ise Evrim’i Yokluk Adasına yollamış oldu.

Ünlülerde Batuhan ve Sema dokunulmaz olarak açıklandı.

Ünlüler takımında üçüncü eleme adayı Barış oldu. Barış yokluk adasına gitti. Barış, ”Benim için bir sıkıntı yok. Yeni takımımda potaya çıkacak olmak farklı bir duygu. Hiçbir şeyi sorgulamam son dokunulmazlığı kazanmalarını istiyorum. Sorguladığım herhangi bir nokta yok. ” ifadelerini kullandı. 

Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu sonrası eleme potası yeniden şekilleniyor. Anıl, Ayşe, Adem’in isimleri oylandı. 

En çok ismi yazılan kişi Ayşe oldu.

Eleme potasındaki isimler

Barış
Ayşe
Evrim
Gökhan

Ayşe, ” Öncelikle Acun Bey takımıma asla alınmıyorum. Benim kendi eski takımımla söylemek istediğim bazı şeyler var. Hiç beklemediğim şeyleri duydum. Herkes elinden gelen mücadeleyi sonuna kadar vermişken Ogeday’ın konuşması yersiz ve yanlıştı. Kendi fikri olduğu için saygı duyuyorum.” dedi. Ayşe, ”Bu potadan çıkmaya devam edeceğim, savaşımı vermeyi çok istiyorum. Bu oyundan sonra daha çok istemeye başladım. Gerisi halkın ve beni sevenlerin takdiri. Herkese kalpten teşekkür ederim.” cümlelerini belirtti. 

Yokluk adasından gelen Barış, ”Yılanla buluşmadık, yatağın yanına kadar gelmiş. Ben ufak yeşil olanları görmüştüm. Benim bacağım kadar eni ve 3 metre boyu vardı. Hayatım boyunca öyle bir şey görmedim. Çok aldırmadım. Palayı elime aldım ve buldum. Yaşadığım korkuyu bir ben bir Allah biliyor. Yılandan korkmuyorum diyen onu görse değişik olur. Potalar artık çok sert, kimin kalıp kimin gideceğine halk karar verecek. İşin algı kısmı beni bozuyor. Sessiz kaldıkça olaylar farklı lanse ediliyor.” ifadelerini kullandı. 

Evrim, ”Ben daha ne kadar devam ederim bunu da bilmiyorum. İnşallah bu potadan da çıkarım.” diye belirtti. 

Gökhan, ”İki tane sevdiğim kardeşim, arkadaşımla potadayım. Önde neysem arkada da o oldum. Doğrularımdan ödün vermedim. Performans olarak istediğim seviyeye gelemedim. İyi olduğum zaman oradan oraya savruldum. Parkurlarda kimseden kendimi eksik görmüyorum. Bilmiyorum bir kırılma noktası olacağını düşünüyorum.” açıklamasını yaptı. 

About admin

Check Also

20

20 Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.