Kuruluş Osman izle! Kuruluş Osman 92. bölüm izle tek parça! Kuruluş Osman son bölüm full izle!

Kuruluş Osman izle! Kuruluş Osman 92. bölüm izle tek parça! Kuruluş Osman son bölüm full izle!

Kuruluş Osman dizisinin 92. bölümü ATV ekranlarında izleyiciyle buluştu. Kuruluş Osman dizisinin son bölümünde; Bala ve Malhun hatun el ele fetih hazırlıkları yapıyorlar. İşte Kuruluş Osman son bölüm full izle linkleri…

Kuruluş Osman 92. bölüm izle

İnegöl’ün fethedileceği haberi dalga dalga yayılmış, Kayı obasını fetih heyecanı sarmıştır. Bala Hatun önderliğinde Bacıyanlar pusatlarını kuşanırlar. Malhun Hatun’un topladığı hatunlar ise cenk sürerken, arkada orduya lazım olacak malzeme ve levazımları toparlarlar. Günüz Bey’de, İnegöl surlarını dövecek mancınıkların başında olacaktır. Bütün Alplar, Osman Bey’in buyruğuna dikkat kesilmiştir. Tek gerçek ise artık fetih vaktidir.

Tekfur Kosses kendisini sorguluyor

Tekfur Kosses’in yaraları iyileşirken, aynı zamanda Şeyh Edebalı’nın sohbetlerinden de nasiplenir. Tekfur Kosses, yıllar sonra ilk defa kendisini, yaptıklarını sorgulamaya başlar. Tekfur Kosses’in inanç dünyasında bir değişim mi yaşanmaktadır?

Usta Arius’un maskesi düşüyor

Usta Arius, Kayı obasındaki casusu Barkın’ı kullanarak şartları kendi lehine çevirmek ister. Artık maskenin düşme vakti gelmiştir. Ardı ardına kurduğu oyunların sonuna gelen karanlığın elçisi Usta Arius, Osman Bey’in eline düşer. Osman Bey, maskenin ardında kimin olduğunu öğrenince ne yapacaktır?

About admin

Check Also

20

20 Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.