Kategoriler
Uncategorized

karaca lizbon 60 parça kutulu çatal kaşık bıçak takımı

karaca lizbon 60 parça kutulu çatal kaşık bıçak takımıi bilgi90’dan bulabilirsiniz

Karaca Lizbon 60 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Takımı Karaca

Karaca Lizbon 60 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Takımı Karaca

İade şartlarına uyan tüm ürünleri, kargoyu teslim alma tarihinizden itibaren 14 iş günü içinde faturanız veya irsaliyeniz ile iade edebilirsiniz.

Ürünün, ürün sayfasında verilen bilgilerden farklı olması, hasarlı veya eksik olması durumunda herhangi bir kargo ücreti ödemeden anlaşmalı kargo firması Yurtiçi Kargo ile iade edebilirsiniz. Yurt İçi Kargoya iletmeniz gereken Ücretsiz İade kodunuzu ürünler tarafınıza teslim edildikten itibaren 14 iş günü içerisinde sipariş detay sayfanızdan ”Kolay İade” butonu ile edinebilrsiniz. 

Farklı bir kargo firması ile alıcı ödemeli göndereceğiniz iadeler kabul edilmeyecektir.

Kullanılmış, ambalajına zarar verilmiş ürünler kabul edilmeyecektir. Şirket adına fatura kesilen siparişler için iade işlemi yapılırken mutlaka şirket tarafından iade faturası kesilmesi gerekmektedir. İade faturası kesilmeyen gönderiler teslim alınmamaktadır.

Teslim aldığınız üründe az sayıda kırık parça (maksimum 5 parçaya kadar) var ise, kırık olan parçaların fotoğrafını tek karede çekip sipariş numarası ve kırık parçanın ismini de belirterek Web Talep Formu aracılığıyla iletmeniz durumunda, yedek parça temini yapılmaktadır.

Ambalajında hasar olan kargolar, teslim alınmadan kargo görevlisinin yanında tutanak tutularak iade edilmelidir.

Ürününüz firmamıza ulaştıktan itibaren 10 iş günü içerisinde kontrol edilecek ve iade koşullarına uygun olması durumunda ücret iadesi  yapılacaktır.

Satın aldığınız ürün firma garantisi altında olup, ilerleyen dönemde ürünün arızalanması durumunda direk ürünün markası ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Garanti Belgesi ve faturayı saklamanız gerekmektedir. Garanti belgesi bazı ürünlerde kutu üzerinde bazı ürünlerde kutu içinde olmaktadır. Garanti belgesinin kaybolması durumunda ilgili marka ek bir garanti belgesi göndermeyecektir. Kayıp olan faturayı sipariş detayınızdan görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz. Teslim aldığınız ürün ilk kullanımda arızalı çıkar ise satın aldığınız ürünün markasının müşteri hizmetleri ile görüşerek, size en yakın yetkili servis bilgisini öğrenip, markanın servisinin düzenleyeceği ‘’SERVİS İADE / DEĞİŞİM RAPORU’’ ile birlikte tarafımıza Yurtiçi Kargo ile geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde kargo kabul edilmeyecek ve ürün tarafınıza geri gönderilecektir. Ürün gönderilerinin anlaşmalı Yurtiçi Kargo ile yapılması gerekmektedir.

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun (“Kanun”) gereğince, alıcıların teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma haklarını kullanarak sebep göstermeden ve “kargo ücreti ödemeden” ürünleri iade etme hakları vardır. Kanunu her kurumun uygulaması gerekmektedir.

Alıcının cayma hakkını kullanabilmesi için teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde ürünü iade etmek istediğini satıcıya bildirmesi gerekmektedir. Satıcı, alıcının talebini aldıktan sonra en geç 10 (on) gün içerisinde, ürünü iade alıp ürün bedeli ve iade kargo ücretini alıcıya hiçbir masraf yüklemeksizin ödemekle yükümlüdür. Ürün, Satıcı’ ya iade edilirken teslimatı sırasında Alıcı’ya ibraz edilmiş olan orijinal faturanın da iade edilmesi gerekmektedir. Faturanın iade açıklama bölümü varsa eğer bu bölüm doldurulmalı ve fatura, Alıcı tarafından imzalanarak ürünle birlikte teslim edilmelidir. 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun 28.05.2014 tarihinde yürürlüğe girmiştir. 28.05.2014 tarihinden önce satın alınan ürünler için 4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki Kanun geçerlidir. Bu kanuna göre, alıcıların teslimat tarihinde itibaren 7 gün içinde cayma haklarını kullanarak sebep göstermeden ve “kargo ücreti ödemeden” ürünleri iade etme hakları vardır. Cayma hakkı süresi dışında kalan iade talepleri için geçerli süre ise 30 gündür.

Elektronik ürünlerin “Cayma Hakkı” dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün, orjinal kutusuna zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir. Kurulumu servis tarafından yapılan ürünler için servis haricinde kutunun açılması veya kurulumunun servis haricinde yapılması durumunda iade alınmayacaktır. Cayma Hakkı dışında kalan 14 ila 6 ay arası iade talepleri için, ürünün teknik servise gitmesi ve servis tarafından iade kararı verilmiş olması gerekir. Cayma hakkı kapsamında ürün iadelerinde iade kargo ücreti satıcılara aittir. Alıcılar ürünleri kişisel sebeplerle iade etseler dahi alıcıların kargo ücreti ödemeden ürünleri iade etme hakkı vardır.

Yazı kaynağı : www.krc.com.tr

Karaca 153.03.07.9686 Lizbon 60 Par�a Kutulu �atal, Ka��k, B��ak Tak�m�

Karaca Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları

Karaca Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları

Karaca Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Yemek takımlarının en nadide parçalarından olan çatal bıçak kaşık üçlüsü, sofraların olmazsa olmazıdır. Dünya pazarında önemli bir yere sahip olan Karaca, çatal bıçak kaşık konusunda çığır açan türden modeller üretir. Tüm ürünler şık, zarif ve sağlam olarak, sağlık koşullarına uygun bir şekilde alanındaki en kaliteli çelikler kullanılarak üretilir. Karaca çatal kaşık bıçak takımı ile yemek yemek adeta bir sanata dönüşür.

1973 yılında temelleri atılan Karaca, kısa sürede hızla yükselerek alanında dev bir marka olmayı başarmıştır. Türkiye dışında 16 ülkede de hizmet veren marka, 2 bin kişiye gelir kaynağı olmaktadır.

Sofraların tamamlayıcısı olarak görülen çatal kaşık bıçaklar, detay değil başlı başına kemik parçalardandır. Karaca tüm çatal bıçak kaşıklarını bu mottoyla üreterek başarıyı yakalar. Alanında en iyi ürünleri üreterek adını sağlam bir şekilde sektöre kazımıştır. Karaca çatal kaşık bıçak seti modelleri, kalite güvencesiyle benzerlerinden ayrılır. Sofraların en zarif ve en önemli parçalarından olan çatal bıçak kaşıklar, Karaca farkıyla özenle üretiliyor ve ödüllü tasarımları ile yarım asırdır sofraları süslüyor.

Karaca Çatal Kaşık Bıçak Takımı Modelleri

En şık tasarımları yapan Karaca göz alıcı modelleriyle midelerden önce gözleri doyurur. Yemek yerken özel hissettiren Karaca çatal kaşık bıçak setleri ile hem kendinizi hem de misafirlerinizi memnun edersiniz. Geniş ya da küçük fark etmeksizin tüm sofraları düşünen Karaca’da her sofraya uygun parça sayısında setler mevcuttur. Karaca tivoli çatal kaşık bıçak takımı 30 parça olan model, küçük çaplı sofralar için uygundur. 6 kişilik yenen yemeklerde tercih edilebilir. En fazla tercih edilen seçeneklerdendir. Karaca, her boyutta sofrayı düşünür. Geniş aileleri ve misafirlerinizi de düşünerek ürettiği Karaca 84 parça çatal kaşık bıçak takımı ve Karaca lizbon 72 parça çatal kaşık takımı oldukça şık tasarımlarıyla göz doldurur. Karaca lizbon 72 parça 12 kişilik çatal kaşık bıçak seti benzerlerine nazaran daha yuvarlak hatlarda üretilir ve fazlaca rağbet görür. Sade şıklıktan yana olan müşteriler için harika seçimler olan Karaca lizbon çatal kaşık bıçak takımı, kalitesiyle benzerlerinden hemen ayırt edilir. Gösterişli masa sevenler için de Karaca lydia çatal bıçak takımı en doğru seçim olacaktır. Takım, sap kısımları siyah ya da lacivert renklerden oluşup, ağız kısımları altın rengindedir. Göz alıcı parlaklık ve yoğun rengiyle de oldukça ihtişamlı bir görünümdedir. Karaca lydia çatal bıçakları ile sofralar adeta bir şölene dönüşür.

Karaca ürünleri, sadece kendi sofralarınız için değil, sevdiklerinizin sofraları için de muazzam seçimlerdir. Sahip olmak isteyeceğiniz tüm setler, aynı zamanda da hediye edebileceğiniz ürünlerdir. Özenle üretilen Karaca setleri, özel kutulu halleriyle hem kendi eviniz hem de sevdikleriniz için muhteşem seçeneklerdir. Bu bağlamda 12 kişilik olan Karaca atlas 72 parça çatal kaşık bıçak takımı (kutulu) olarak en dikkat çeken ürünlerdendir. Yine benzer bir modelde olan ve fazlasıyla rağbet gören Karaca Santiago 84 parça çatal kaşık bıçak seti kutulu olarak satılır ve saklama kolaylığı ile birlikte hediye edebilme olanağı sağlar. Bir diğer model ise Karaca damla 84 parça çatal bıçak kaşık takımı elegance kutulu olarak karşımıza çıkar. Benzerlerinden farkı; adından da anlaşılabileceği üzere parçaların damla şeklinde olmasıdır.

Karaca Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyatları

Özenle hazırlanan sofraların en özel parçalarından olan çatal bıçak kaşıklar, Karaca’da en özel örneklerle sunulur. Alanında 1 numara olan Karaca, en estetik tasarımları yaparak müşteri kitlesinin her şeyden önce gönlünü kazanır. Karaca markalı tüm çatal bıçak kaşık setleri özenle üretilir ve uygun seçeneklerle müşteri beğenisine sunulur. Her bütçeden müşteri kesimi düşünülerek üretilen çatal bıçak kaşık setleri, tamamen orijinal ve sağlamdır. Unutmayalım ki; sağlık herşeyden önce gelir. Yemek yemek kadar önemli ve hayati bir eylemin sağlık açısından tehdit oluşturmayacak ürünler kullanılarak gerçekleştirilmesi gerekir. Karaca tüm ürünlerinde olduğu gibi, çatal bıçak kaşık ürünlerini de sağlık koşullarına uygun ortamlarda, sektördeki en kaliteli paslanmaz çelikleri kullanarak üretir. Bu açıdan bakıldığında da ürünlerin rakamları, sağlığınız karşısında pahada hafif kalacaktır. Karaca her bütçeden müşteriye hitap eden geniş fiyat aralıklarıyla ürünlerini piyasaya sürerek müşterilerine avantajlar sağlar. Özellikle yeni evlenecek olan çiftler için özel çeyiz paketleri ve seçenekleri bulunan Karaca çatal kaşık bıçak takımı fiyatları oldukça avantajlıdır.

Karaca Çatal Kaşık Bıçak Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sektörün gözde markası Karaca, A’dan Z’ye tüm ürünlerini özenle tasarlayarak üretir. Çatal bıçak kaşık takımı alırken tüm parçaların sağlam ve sağlık koşullarına uygun ortamlarda üretilmiş olmasına önem verirsiniz. Karaca ürünleri tüm sağlık testlerinden başarıyla geçmiştir. Ayrıca sağlam ve son derece dayanıklı ürünlerle bu anlamda da sektörün en başarılı markası konumundadır. Karaca’dan alınan tüm çatal bıçak kaşık setleri ile uzun yıllar kullanım sağlarsınız. Böylece hem harcadığınız para çöpe gitmez hem de sürekli olarak yeni bir set alma ihtiyacı hissetmezsiniz. Ürününüzü alırken parça sayısına da dikkat etmek gerekir. Eğer küçük bir aile iseniz 6 kişilik olan setler işinizi görecektir fakat misafirlerinizi de hesaba katarak parça sayısı fazla olan setlere yönelmenizde fayda var. Son olarak; geriye sadece zevkinize uygun modeller arasından seçim yapmanız kalacaktır.

Yazı kaynağı : www.cimri.com

Karaca Lizbon 60 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Karaca Lizbon 60 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Karaca Lizbon 60 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Set İçeriği
12 Adet Yemek Çatalı
12 Adet Yemek Kaşığı
12 Adet Yemek Bıçağı
12 Adet Tatlı Çatalı
12 Adet Çay Kaşığı

ARDIHAN MAĞAZACILIK KARACA

Yazı kaynağı : urun.n11.com

Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.