Yaz Gelmeden Lekelerinizden Kurtulun

Kışın cildinizde ki lekeler çok fazla dikkatinizi çeker. Yaz aylarında oluşan güneş lekeleri ve cildinizde oluşan diğer lekelerin sizi rahatsız etmesine izin vermeyin. Kısa sürede etkili ve kalıcı çözümler için Sinoz Leke Kremi’ ni kullanmaya şimdiden başlayabilirsiniz.

Sinoz Leke Kremi içeriğindeki formül ile cildinizde oluşan ;

Güneş lekeleri

Sivilce izleri

Yaş ilerledikçe ciltte oluşan lekeleri

Hamilelik lekeleri

Ağda sonrası oluşan lekeleri

Siyah noktaları

Ciltte istenmeyen renk tonu değişimlerini Sinoz Leke Kremi ile kalıcı ve etkili bir biçimde artık giderebilirsiniz.

Sinoz Leke Kremi gelişen son teknolojiyi kullanarak tamamen laboratuar ortamında geliştirilerek üretilen Türkiye’ nin en iyi sonuç alınan leke kremlerindendir. Üretimi el değmeden yapılır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanarak ISO9001 belgesine sahip ve TSE onaylı bir leke kremidir.

Sinoz Leke Kremi düzenli kullanımda koyu renk cilt lekelerinizde oldukça etkili bir üründür. Kullanımı kolay ve kalıcı sonuç alınan Sinoz Leke Kremi Tüketici Kalite Ödülü’ ne sahip bir üründür.

Sinoz Leke Kremi kullanımı temizlenmiş cilt üzerine lekelerin bulunduğu bölgeye uygulanır. İçerdiği vitaminler sayesinde cilt lekelerinden kurtulmanızı sağlar.

Düzenli kullanım sonunda cildinizde oluşan istenmeyen lekelerden kurtulmanızı sağlar. % 100 sonuç ile müşteri memnuniyetini sağlayarak pürüzsüz ve lekesiz bir cilt elde edebilirsiniz.

Lekelerinizden kurtulmak istiyorsanız Sinoz Leke Kremini şimdiden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Satış Fiyatı : 79 TL

Sinoz Leke kremine internet üzerinden sipariş vererek sahip olabilirsiniz. Üstelik ücretsiz kargo ve kapıda ödeme avantajlarıyla üretici firmanın 30 gün koşulsuz para iade garantisi ile.

*Basın bültenidir.

About admin

Check Also

How to Cope with Morning Sickness and Nausea During Pregnancy?

Your joy and excitement when you find out that you are pregnant, As with 70% …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.