26 Kasım 2021 altın fiyatları! Çeyrek altın ne kadar, bugün gram altın kaç TL? Altın fiyatlarında son durum!

26 Kasım 2021 altın fiyatları! Çeyrek altın ne kadar, bugün gram altın kaç TL? Altın fiyatlarında son durum!

Son haftalardaki rekor yükselişiyle birlikte altın fiyatları bugün son dakika olarak yakından takip ediliyor. Ons altının yükselişi iç piyasadaki altın türlerinin yönünü de yukarı çevirdi. Böylece uzun zamandır düşüş grafiğinde yer alan altın yatırımcısına son haftalarda kazandırdı. Ancak dün öğlen saatlerinden bu yana altın fiyatlarında dalgalanmalar yaşanıyor. Peki, bugün hangi altın türü ne kadar oldu? İşte son dakika altın fiyatları..

GRAM ALTIN BUGÜN NE KADAR?

Güncel verilere göre ons altın bugün bin 795 dolar. İç piyasadaki altın fiyatları da bu oranlarda dengelendi. Geçtiğimiz hafta 500 lirayı aşarak önemli bir kritik eşiği geçen gram altın an itibarıyla 703 liradan işlem görüyor. 

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Çeyrek altın bugün 1000 liranın üzerindeki konumunu korurken 1.112 liradan alınıyor. 26 Kasım’da çeyrek altının satış fiyatı ise 1.151 TL.

YARIM ALTIN NE KADAR?

Yarım altın bugün 2.224 liradan alınıyor, 2.302 liradan satılıyor.

CUMHURİYET ALTINI KAÇ TL?

Son dönemdeki artışlarla birlikte hem 3 bin lira barajını aşan hem de bu seviyelerdeki eşikleri geçen Cumhuriyet altını bugün 4 bin 448 liradan alınırken 4 bin 591 liradan da satışa sunuluyor. 

BİGPARA VERİLERİNE GÖRE ALTIN FİYATLARI 26 KASIM 2021


 

haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber