Son Eklenenler
Home / Dünya / Spor / Ahmet Ağaoğlu'ndan Ünal Karaman açıklaması

Ahmet Ağaoğlu'ndan Ünal Karaman açıklaması

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun TRT SPOR’a yaptığı açıklamalardan satır başları:

“Puan kayıplarından sonra hocayla alakalı olarak eleştiriler yapıldığında, genel kurulda, divan kurulunda ve çeşitli basın yayın organlarında ifade ettiğim bir şey vardı. Kulüpte yaşanan her türlü olumsuzluğun tek sorumlusu benim. Hoca yanlış bir taktik uyguladıysa, herhangi bir futbolcu pas hatası yaptıysa da yönetimsel anlamda bir sorun olduysa bunun da sorumlusu benim dedim. Hocamızın veya futbolcularımızın üstünde baskı ve olumsuzluk oluşturmayalım dedim.”

“Karşılıklı konuşarak yollarımızı ayırdık”

“Oynanan kötü futbolun da sorumlusu benim, futbolcunun hatasının da sorumlusu benim” dediğim yerde hocamız eleştiriyi üzerine alınmış. Benim ifadelerim hiçbir şekilde Ünal Karaman’ı hedef alan ifadeler değildi. Ünal hoca benim ailemden daha fazla zaman geçirdiğim insan. Bazen duygusal olup insan bu tür şeyler içerisine girebiliyor. Özellikle puan kayıplarından sonra duygusallığa kapılan bir yapısı vardı. Geldiğimiz noktada Ünal hoca ayrılmayı kafasına koymuştu. Karşılıklı konuşarak yollarımızı ayırdık.”

“Trabzonspor’un gündeminde herhangi bir teknik direktör yok”

Yeni teknik direktörün kim olacağına dair açıklama yapan Ağaoğlu, “Bu konuyla ilgili medyada bilgi kirliliği var. An itibarıyla Trabzonspor’un gündeminde herhangi bir teknik direktör yok.” dedi.

Check Also

Lokomotiv Moskovalı Jefferson Farfan'a koronavirüse yakalandı

Kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Oyuncumuz Jefferson Farfan’a koronavirüs teşhisi konuldu. Sana sağlıklı günler …