Aman Reis Duymasın oyuncuları kim, konusu ne? Aman Reis Duymasın filmi nerede çekildi?

Bu akşam TV’de ekrana gelecek olan Aman Reis Duymasın filmiyle ilgili detaylar merak ediliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden tanıdığımız karakterler bu filmde bir arada. Tatil için gittikleri yere adımlarını atar atmaz inanılmaz olaylarla karşılaşıyorlar. Olaylar bu süreçten sonra karmaşık bir hal alıyor. İşte Aman Reis Duymasın filmiyle ilgili detaylar..

AMAN REİS DUYMASIN FİLMİ OYUNCULARI

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin tanınan karakterleri bu kez Aman Reis Duymasın filminde izleyicisinin karşısına çıkıyor. Yönetmen koltuğunda Onur Tan’ın oturduğu, Aman Reis Duymasın seyircisine kahkaha tufanı yaşatacak. Aman Reis Duymasın filmi oyuncuları arasında Mustafa Üstündağ, Ozan Akbaba, Emir Benderlioğlu, Savaş Özdemir, Ceren Benderlioğlu, Sevinç Kıranlı, Hakan Karsak bulunuyor.

AMAN REİS DUYMASIN FİLMİ KONUSU

Aman Reis Duymasın filmi, yeraltı dünyasının tanınan ailelerinin çıktığı tatilde başına gelenleri konu alıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden tanıdığımız karakterler, tatil için gittikleri yere adımlarını atar atmaz inanılmaz olaylarla karşılaşıyorlar. Bu tatilde işler bir süre sonra çığırından çıkıyor ve ekip Hızır Reis’in yaşananları duymaması için büyük bir çabaya girişiyor.

AMAN REİS DUYMASIN NEREDE ÇEKİLDİ?

Aman Reis Duymasın filminin çekimleri İstanbul ve Erdek’te gerçekleştirildi.

haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber