Son Eklenenler
Home / Gündem / Ankara'da taksi ve servis araçları için ücretsiz dezenfeksiyon istasyonu

Ankara'da taksi ve servis araçları için ücretsiz dezenfeksiyon istasyonu

Altındağ Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, salgının önlenmesi amacıyla Zübeyde Hanım Mahallesi’ndeki İskitler Semt Pazar Yeri’nde kurulan istasyon hafta içi 09.00 -17.00 saatlerinde hizmet verecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, koronavirüsle mücadele kapsamında ilk günden itibaren ilçede önlemler alındığını belirtti.

“Toplumun sağlığı için hepsine bu hizmetten faydalanmalarını öneriyorum”

Sık kullanılan taksi ve servis araçlarının toplum sağlığı için dezenfekte edilmesinin hayati öneme sahip olduğunu vurgulayan Balcı, şunları kaydetti:

“Yetkili kişi ve kurumların tedbir önerilerini dikkatle dinleyip hızlı bir biçimde hayata geçirdik, vatandaşlarımızın da hayatlarına geçirebilmesi için gerekli kontrolleri yaptık. Şimdi de gün içerisinde çalışma hayatlarını devam ettirmek zorunda kalan taksici ve servisçi kardeşlerimiz için dezenfekte istasyonu uygulamasını hayata geçirdik. Kendilerinin, ailelerinin, araçlarını ulaşım için kullanan vatandaşlarımızın, kısacası tüm toplumun sağlığı için hepsine bu hizmetten faydalanmalarını öneriyorum.”

Check Also

Maddysaddy

maddysaddy All Social Profiles who is maddysaddy ? maddysaddy instagram : get it maddysaddy facebook …