Cam Tavanlar İskender kimdir, kaç yaşında? Utku Ateş nereli, hangi dizilerde oynadı?

Cam Tavanlar dizisinde İskender karakteri araştırılıyor. Cam Tavanlar’ın İskender’ine Utku Ateş hayat veriyor. Peki ama Cam Tavanlar İskender kimdir, kaç yaşında, nereli, instagram adresi ne?

Cam Tavanlar İskender kimdir? 

Yakışıklı, çapkın ve yetenekli bir şef olan İskender, aynı zamanda Leyla’nın arkadaşıdır, ona hayrandır. Pişirme ve tariflerde kendine has numaraları vardır. Bir iki numara da Leyla’ya öğretmiştir, özel müşteriler olduğu zaman beraber küçük şovlar yaparlar. Olmadık anda, çok dar zamanlarda müthiş işler başarır.

Utku Ateş Kimdir?

Utku Ateş 2 Nisan 1989 İstanbul doğumludur. Eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Bölümünde tamamlamıştır. Üniversite eğitiminin yanı sıra Craft Sahne Sanatları’nda eğitim almıştır. Kariyerine ilk olarak 2015 yılında Çilek Kokusu ile başlamıştır. Sonraki yıllarda Aile İşi, Poyraz Karayel, Hayat Sırları, Jet Sosyete, Ege’nin Hamsisi, Erkenci Kuş, Kuzgun, Gönüldağı televizyon dizilerinde rol almıştır.

haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber