Son Eklenenler
Home / Gündem / Cumhurbaşkanı Erdoğan: Afetlerden ve kazalardan etkilenen vatandaşlarımıza destek olacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Afetlerden ve kazalardan etkilenen vatandaşlarımıza destek olacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çığ felaketleri ve uçak kazasına ilişkin, “Yaşadığımız acı katlanmıştır.” ifadelerini kullandı.

Erdoğan, Twitter hesabından paylaştığı mesajında şunları kaydetti;

“Bahçesaray’da meydana gelen çığ felaketleri ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yaşanan uçak kazası bizleri derdinden üzmüş, Elazığ depremi ve İdlib’te askerlerimizin şehit edilmesi sonrası yaşadığımız acı katlanmıştır.

Tüm bu hadiselerde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza, şehit olan askerlerimize, itfaiye mensuplarımıza, korucularımıza Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyor, yaralıların acil şifa bulmasını temenni ediyorum.

Art arda gelen felaketler, kazalar ve menfur saldırılar karşısında her zaman tek yürek, tek yumruk olan; gücünü, azmini ve metanetini tüm dünyaya defalarca gösteren Türkiye Cumhuriyeti, inşallah bu dönemi de Devlet-Millet dayanışmasıyla atlatacaktır.

Felaketlere hazırlığımızı daha da güçlendirecek, yaralarımızı hızla saracak, afetlerden ve kazalardan etkilenen vatandaşlarımızı, şehitlerimizin ailelerini, gazilerimizi her zamanki gibi kucaklayacak ve onlara destek olacağız. İnşallah bu zor dönemlerden daha da güçlü çıkacağız.”

Check Also

Maddysaddy

maddysaddy All Social Profiles who is maddysaddy ? maddysaddy instagram : get it maddysaddy facebook …