Denizli’de deprem mi oldu? SON DAKİKA! Kandilli ve AFAD son depremler listesi 3 Eylül 2021

Haftanın beşinci gününde meydana gelen depremlere ilişkin bilgileri aktaran Kandilli ve AFAD yaşanan sarsıntıların şiddetlerini, merkez üslerini, saatlerini ve yerin kaç kilometre derinliğinde gerçekleştiğini duyurdu.

Kandilli verilerine göre günün şiddeti 3’ü aşan ilk depremi Akdeniz’de 4.2 büyüklüğünde meydana geldi. Saat 00:12’de yaşanan bu sarsıntıdan 3 dakika sonra yine aynı bölgede Akdeniz Oniki Adalar’da bu kez 3.2 büyüklüğünde bir sarsıntı daha gerçekleşti.

Şiddeti 3’ü aşan üçüncü deprem de yine Akdeniz’de meydana gelirken saat 04:12’deki bu depremin derinliği ise 2 kilometre olarak ölçüldü.,

DENİZLİ’DE DEPREM!

AFAD verilerine göre merkezüssü Denizli Honaz olan 3.8 büyüklüğünde bir deprem yaşandı. Saat 12:18’de yaşanan sarsıntı yerin 13.37 kilometre derinliğinde gerçekleşti.

KANDİLLİ SON DEPREMLER LİSTESİ

Kandilli Rasathanesi’nin 3 Eylül 2021 tarihli son dakika depremler listesi şu şekilde…

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’nın bugün yaşanan sarsıntıları paylaştığı son dakik depremler listesi şöyle…

haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber