Fenerbahçe Beko Anadolu Efes basketbol maçı hangi kanalda, ne zaman, saat kaçta?

Fenerbahçe Beko Anadolu Efes basketbol maçı hangi kanalda, ne zaman, saat kaçta?

Karşılaşma öncesi Euroleague’de Anadolu Efes 5 galibiyet 6 mağlubiyet ile 10. sırada yer alırken Fenerbahçe Beko ise 3 galibiyet 8 mağlubiyet ile 15. sırada bulunuyor. Playofflara kalabilmeleri için iki temsilcimizin de önümüzdeki süreçte puanlara ihtiyacı olacak.

İkili rekabette son 5 maçta 4 kez Anadolu Efes 1 kez de Fenerbahçe Beko galip gelmişti. Avrupa arenasında ilk sırada yer alan Barcelona 11 maçta 9 galibiyete sahipken, aynı şekilde ikinci sırada bulunan Real Madrid de 9 galibiyet ve 81 averajla ikinci sırada konumlandı.

FENERBAHÇE BEKO ANADOLU EFES BASKETBOL MAÇI HANGİ KANALDA, NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

İki temsilcimizin Avrupa arenasındaki mücadelesi 25 Kasım 2021 Perşembe günü oynanacak. Karşılaşma TSİ saat 20:45’te başlayacak. Mücadele Bein Sports 3 ekranlarından canlı olarak izlenebilecek.

Ulker Sports Hall’deki maç sonrası Anadolu Efes ilk 8’e girme fırsatı yakalayabilir.

haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber