Haberler… MasterChef kim kaç puan aldı? Son bölüm puanları kim önde? 14 Ocak 2022 MasterChef final (Hasan Eren) puan durumu!

Haberler... MasterChef kim kaç puan aldı? Son bölüm puanları kim önde? 14 Ocak 2022 MasterChef final (Hasan Eren)  puan durumu!

MasterChef’te final mücadelesi ilk gününde puan durumu belli oldu. Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya’nın jürisinde bulunduğu MasterChef Türkiye’de yarışmacılar heyecan dolu bir güne merhaba dedi. Bugün yarışmacılar son kez MasterChef Türkiye evinde uyuyacak ve cuma günü bir kişi şampiyon olacak. Peki ama Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği MasterChef Türkiye’de şampiyon kim olacak? 

Finalistler Hasan ve Eren, mutfakta üç ayrı yemek yaptı ve şeflerden yüksek oy almaya çalıştı. İlk turda puan durumuna göre Eren önde gidiyor. Peki ama finalin ilk gününde kim kaç puan aldı? İşte MasterChef’te yaşananlar ve son puan durumu…

MasterChef Türkiye kim kaç puan aldı?

MasterChef Türkiye’de şampiyon Cuma günü belli olacak. 13 Ocak 2022 tarihli puan durumu netleşti. 

İlk oyunda yarışmacılar eleme turunda yaptıkları yemeği tekrar yaptı. Yapılan yemekleri değerlendiren jürinin verdiği puanlara göre Eren 24, Hasan 20 puan aldı.
İkinci oyunda yarışmacılardan dört ana malzeme seçmeleri ve bu malzemeler ile yaratıcı bir tabak çıkarmaları söylendi. Sürenin sonunda tadım yapan şeflerin değerlendirmesi ile Hasan ve Eren, 19’a puan aldı.

Üçüncü oyunda Eren farkı açtı
Hasan Mehmet Şef’ten 6 puan aldı. Eren ise 7 puan aldı.

Somer Şef Hasan’a 7 puan verirken Eren’e de 7 puan verdi.
Danilo Şef Hasan’a 7 puan verirken Eren’e 8 puan verdi.

65 59

Oylamada son durumu SOmer Şef açıkladı. Hasan 82 puanda Eren 84 puanda. 

Danilo Şef Eren’e 8 puan verdi. Hasan’a ise 7 puan verdi.
Somer Şef Eren’e 8 puan verdi. Hasan’a ise 7 puan verdi.
Mehmet Şef Eren’e 8 puan verirken Hasan’a ise 7 puan aldı.

Eren 108 puan Hasan ise 103 puanla son yemeğini yapacak. 

Mehmet Şef imza tabağı oylamasında Hasan’a 8 puan verdi. Eren’e ise 8 puan verdi.
Danilo Şef imza tabağı oylamasında Hasan’a 8 puan verdi. Eren’e ise 9 puan verdi.
Somer Şef Hasan’a 8 puan verdi.

MasterChef Türkiye 2021’in birincisi Eren oldu. Somer Şef ”Benim verdiğim puan hem üreticimize selam çakıyor hem de Eren Kaşıkçı’yı şampiyon yapıyor.” diyerek 9 puan verdi. 

haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber