İSKİ su kesintisi 24 Eylül 2021… Bugün sular ne zaman gelecek?

İSKİ su kesintisi için sorgulama seçeneğini resmi internet adresi üzerinden gerçekleştiriyor. İl genelinde ilçe ve mahallelerde yaşanan kesintilerin ne zaman başladığı ve ne zaman sona ereceği bilgisi bu sorgulama adresi üzerinden kolaylıkla öğrenilebiliyor.

İSKİ SU KESİNTİSİ LİSTESİ 24 EYLÜL 2021

Su kesintileri sonrasında eğer saatte güncelleme olmamasına rağmen henüz eve su ulaşmadıysa İSKİ şu uyarıda bulunuyor ; Zaman zaman arızaların giderilmesinin ardından depoların ve isale hatlarının tam olarak istenen basınca ulaşması gecikebilmekte, kullanım yoğunluğundan dolayı gecikmeli olarak su alınabilmektedir.

GÜNCEL KESİNTİ LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Eğer güncel kesinti listesinde adresiniz bulunmuyorsa ve çalışmanın sona ermesine rağmen su size ulaşmadıysa arıza kaydı da bırakabiliyorsunuz.

Arıza kayıt oluştururken ad soyad, e mail adresi,  cep telefonu, konu, açıklama ve adres gibi bilgileri girerek kaydınızı oluşturabiliyorsunuz.

haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber