Kaderimin Oyunu Helin kimdir? Meriç Aral canlandırıyor! Meriç Aral kaç yaşında?

Kaderimin Oyunu Helin kimdir? Meriç Aral canlandırıyor! Meriç Aral kaç yaşında?

Kaderimin Oyunu dizisi her cuma STAR TV ekranlarında yayımlanıyor. Yeni dizide Helin karakterini Meriç Aral canlandırıyor. İşte Meriç Aral’ın hayat verdiği Helin karakteri hakkında bilgiler…

Kaderimin Oyunu Helin kimdir? 

Kaderimin Oyunu’nun başrol oyuncularından Meriç Aral rolünün bilinmeyenlerini anlattı. Meriç Aral; “Kaderimin Oyunu öncelikle güçlü bir kadın hikayesi. Bununla birlikte canlandırdığım karakterin feminen duruşu ve de bir anne olması benim için bu projeyi cazip kıldı. Son projelerimde daha maskülen duruşlu karakterlere hayat veriyordum. Helin sayesinde ben de kariyerimde yeni bir şeyi deneyimliyorum ve ilk defa bir anneyi canlandırıyorum” dedi. 

 Rolünü, yönetmen Emre Kabakuşak ile karakter üzerine ve genel dünya üzerine yaptığı sohbetlerde, okuma provalarında çıkardığını söyleyen Aral, Helin’i üç kelime ile şöyle tarif ediyor; “Merhametli, aşık, güçlü.”

 Güzel oyuncu dizide izleyiciyi nelerin beklediğini ise şöyle anlatıyor; “Kaderimin Oyunu’nda; eşi bir sebeple kendisini terk etmiş mutlu Asiye’nin karşılaştığı trajik bir olay sonucunda Amasya’dan İstanbul’a gelmesini ve burada yaşadıklarını görüyoruz. İstanbul’a gelmesiyle birlikte kendini Helin’in ve de eski eşinin dünyasında buluyor. Bu karakterler arası çatışma da aslında hikayemizi doğuruyor” dedi. 

 KADERİMİN OYUNU DİZİSİ OYUNCULARI

haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber