Kaderimin Oyunu konusu ve oyuncuları: Kaderimin Oyunu ne zaman başlıyor, nerede çekiliyor, uyarlama mı?

Kaderimin Oyunu konusu ve oyuncuları: Kaderimin Oyunu ne zaman başlıyor, nerede çekiliyor, uyarlama mı?

Kaderimin Oyunu dizisi yeni sezonda izleyici karşısına çıkmak için gün sayıyor. Merakla beklenen dizinin yayın tarihi belli oldu. Star’ın yeni dizisi ‘Kaderimin Oyunu’nun tarihli yeni tanıtımı da yayınlandı. İşte diziyle ilgili detaylar..

KADERİMİN OYUNU NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Başrollerinde; Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak’ın yer aldığı ‘Kaderimin Oyunu’, 3 Aralık Cuma başlıyor.

KADERİMİN OYUNU NEREDE ÇEKİLİYOR?

Ekranların yeni başlayacak olan dizisi Kaderimin Oyunu dizisinin ilk 3 bölümünün Amasya ilinde çekileceği duyuruldu.

KADERİMİN OYUNU OYUNCULARI

Başrollerini Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak’ın paylaştığı ‘Kaderimin Oyunu’nun oyuncu kadrosunda; Meriç Aral, Esra Dermancıoğlu, Müfit Kayacan, Ülkü Duru, Kaan Çakır, Iraz Akçam, Yıldırım Özcan, Yeşim Gül Onur Bilge, Ayça Koptur gibi başarılı isimler yer alıyor.

KADERİMİN OYUNU KONUSU/HİKAYESİ

Genç yaşında iki çocuğuyla mücadele veren, tüm yoksunluğuna rağmen kendini çocuklarının mutluluğuna adayan, onlara hem anne hem de baba olan Asiye’nin hayatı, gözünden sakındığı kızı Nergis’in başına gelen felaketle tepetaklak olur. Bunun üzerine kızını korumak uğruna, çocuklarıyla beraber dönüşü olmayan bir yolculuğa sürüklenen Asiye’nin yolu, kendilerine yardım eden hiç tanımadığı bir yabancı olan Mahir ile kesişir. İnsani duygularla onlara yardımcı olan ve arabasına alan Mahir, verdiği bu kararla hem kendisinin hem de Asiye ve çocuklarının kaderini değiştireceğinden henüz habersizdir.  Mahir sayesinde Demirhan Konağına sığınan Asiye için bu bir kurtuluş değil, yepyeni bir savaşın başlangıcıdır.

haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber