MasterChef dokunulmazlık oyununu kazanan kim? 25 Kasım MasterChef’te eleme adayları!

MasterChef dokunulmazlık oyununu kazanan kim? 25 Kasım MasterChef'te eleme adayları!

TV8 ekranlarında on dördüncü haftanın son dokunulmazlık oyunu ile seyirci karşısına çıkan MasterChef Türkiye’de yarışmacılar kazanmak için mutfakta tüm hünerlerini gösterdi. Büyük finale sayılı haftalar kala rekabetin de giderek kızıştığı Kırmızı ve mavi takımın üç çeşitlik yemek menüsünü rakiplerinden daha iyi yapmak için zamanla yarıştığı dokunulmazlık oyununu mavi takım kazanırken gecenin sonunda kırmızı takımdan iki isim MasterChef eleme potasına girdi.

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KAZANAN KİM?

MasterChef’te eleme adayları kimler oldu sorusunun cevabı 25 Kasım Perşembe akşamı belli oldu. MasterChef Türkiye’de bireysel dokunulmazlığın sahibi Eren oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım olunca bireysel dokunulmazlık oyunu ile son iki eleme adayı da direkt kesinleşti.

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİMLER?

Danilo, Somer ve Mehmet Şef’in verdiği üç çeşit yemek menüsünü daha iyi yapan mavi takım dokunulmazlık oyununun sahibi olurken; MasterChef eleme adayları ise Araz ve Hasan seçildi.

haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber