Özer Hurmacı: Artık çocuklarımı görebiliyorum

Özer Hurmacı: Artık çocuklarımı görebiliyorum

Daha sonra muhabirlerin sorularını yanıtlayan Özer Hurmacı, “Artık çocuklarımı görebiliyorum, mahkeme hafta sonları onları görmeme izin verdi. Keşke bunlar hiç yaşanmasaydı. Çocuklarım için üzülüyorum ama hayat bu, ne getireceği belli olmuyor” dedi.

Boşanma aşamasındaki eşi Mihriban Hurmacı’nın 30 milyon TL tazminat, 75 bin TL nafaka istediği yönünde çıkan haberler hatırlatılan eski futbolcu, “Onlar benim canım, onlara bütün mal varlığım feda olsun. Benim üzüldüğüm tek şey onların bu durumlara şahit olmaları ve yaşamaları” şeklinde konuştu.

Hayatın bir şekilde devam ettiğini belirten Özer Hurmacı, gerekli eğitimleri aldıktan sonra kariyerine teknik direktör olarak devam etmek istediğini açıkladı.

 

 

haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber