Paris Hilton’dan bekarlığa veda partisi

Nikah masasına oturmak için gün sayan Paris Hilton ile Carter Reum’un ortak bekarlığa veda eğlencesi, geçtiğimiz hafta sonu Las Vegas’ta başladı.

Hilton, her ne kadar evlilik tarihini adeta sır gibi saklayıp, “Çok yakında…” dese de bu kutlamalar, takipçilerinin düğünün birkaç gün sonra yapılacağı düşüncesine kapılmasına neden oldu.

Eğlence esnasında çekilen fotoğraflar, sosyal medyadan paylaşılıyor. Üstelik bu kutlamalar televizyon programında da yayınlanacak.

Eğlenceye, Paris Hilton’un annesi annesi Kathy ve babası Rick’in yanı sıra kardeşi Nicky Hilton ile eşi James Rotschild, erkek kardeşi Barron, onun eşi Tessa ile kayınbiraderi Courtney de katıldı. Onların dışında ikilinin arkadaşları da onları bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

Hilton, bekarlığa veda partisi için özel bir gardırop hazırlamayı ihmal etmedi. Ünlü isim, geçtiğimiz hafta sonundan itibaren rengarenk elbiseler giydi ve üzerine “gelin” yazan bir aksesuar taktı.

haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber