Real Madrid Sevilla maçı hangi kanalda, ne zaman, saat kaçta canlı izlenecek?

Real Madrid Sevilla maçı hangi kanalda, ne zaman, saat kaçta canlı izlenecek?

Sevilla için liderliği ele geçirme fırsatının olacağı müsabaka 28 Kasım’da futbolseveleri ekran başına kilitleyecek. Zorlu mücadele öncesinde ev sahibi Real Madrid 30 puanla ilk sırada yer alırken Sevilla ise 28 puanla üçüncü sırada bulunuyor. Sevilla galip gelmesi halinde puanını 31’e yükseltecek ve ilk sıraya çıkacak.

Ev sahibi ekipte Ceballos, Bale ve Hazard sakatlıkları nedeniyle kadroda bulunmuyor. Konuk takım Sevilla’da ise En-Nesyri ve Jesus Navas devam eden sakatlıkları sebebiyle kadroda yer almıyor.

Son 8 maçında 7 galibiyet elde eden Real Madrid’in formda görüntüsü dikkat çekerken iki takım arasında oynana son 5 maçta da Sevilla hiç kazanamamıştı.

REAL MADRİD SEVİLLA MAÇI HANGİ KANALDA, NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

28 Kasım 2021 Pazar günü oynanacak olan müsabaka saat 23:00’te başlayacak. Spor Smart ekranlarından canlı izlenecek olan mücadele Santiago Bernabeu’da oynanacak.

haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber