Son dakika: Cici Babam oyuncuları kimdir? Cici Babam filmi nerede çekildi? Cici Babam konusu nedir?

Cici Babam oyuncuları ve çekim yeri araştırılıyor. Yönetmenliğini Meltem Bozoflu’nun üstlendiği Cici Babam filminin nerede çekildiği merak uyandırdı. İşte Cici Babam filmi hakkında bilgiler…

Cici Babam konusu nedir?

Babası ölen üç yetişkin kardeşe yeni bir Cici Baba gelince işler karışır. Cici Baba kendini kabul ettirmeye çalışırken, annelerinin evlenmesini istemeyen üç kardeş bu durumu engellemek için elinden geleni yapacaktır. Güldür Güldür Show ekibinin kaleminden çıkan bu unutulmayacak komedi, izleyiciyi kahkahanın hiç durmayacağı bir serüvene davet ediyor.

Cici Babam oyuncuları

Cici Babam oyuncuları arasında Onur Atilla, Özgün Aydın ve Mahir İpek gibi isimler yer alıyor. Ayrıca oyuncu kadrosunda, Onur Buldu, Uğur Bilgin, Derya Karadaş, Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Aslı İnandık, Alper Kul, Yasemin Çonka, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu, İrem Sak, Defne Yalnız, Kuvvet Yurdakul, Ayhan Sicimoğlu ve Kayhan Yıldızoğlu yer alıyor.

Cici Babam nerede çekildi?

Cici Babam filmi Ege bölgesinde çekildi. Cici Babam filmi Muğla’da bir köy evini merkeze aldığı gibi Muğla’nın Köyceğiz başta olmak üzere çeşitli ilçelerinden görüntüleri içeriyor.

 

haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber