Son dakika: Kemal Kuruçay hayatını kaybetti! Kemal Kuruçay kimdir, neden öldü? Kemal Kuruçay eşi ve ailesi, oynadığı diziler!

Kemal Kuruçay kimdir sorusu merak uyandırdı. Seksenler dizisinin sevilen ismi, usta oyuncu Kemal Kuruçay hayatını kaybetti. Vefat haberiyle ilgili Nedim Saban, ” Çok yetenekli bir oyuncu, çok iyi bir insandı Kemal Kuruçay. İki Oda Bir Sinan oyununda birlikte çalışmıştık, büyük bir sevgi ve özveriyle bağlıydı mesleğe . Çok üzgünüm.” ifadelerini kullandı. 

Kemal Kuruçay kimdir?

Kemal Kuruçay 59 yaşındadır. 10 Haziran 1962 yılında doğan Kemal Kuruçay, aslen Ankaralı’dır. Kemal Kuruçay, doksanlı yıllarda tiyatrocu Mehmet Karagül ile iyi bir ikili oluşturdu. O dönem ikilinin birlikte oynadığı İstanbul Bura mı isimli bir sinema filmi vardır. Mehmet Karagül trafik kazasında hayatını kaybettikten sonra Kemal Kuruçay oyunculuk kariyerine yalnız devam etti.

Seksenler dizisi oyuncularından ünlü oyuncu Rasim Öztekin de geçtiğimiz Mart ayında kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetmişti.

haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber