Son dakika: MasterChef’te bu akşam eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim aldı? 22 Eylül 2021 MasterChef’te eleme adayı kim oldu?

MasterChef Türkiye’de bu akşam dokunulmazlık oyunu gerçekleşti. Dokunulmazlık oyununun kazanan ve eleme adayı olan isimler netleşiyor. Peki ama MasterChef’te eleme adayı kim oldu?

MasterChef’te dokunulmazlığı kim aldı?

MasterChef’te bu akşam dokunulmazlığı kazanan isim henüz belli olmadı. MasterChef’te hafta boyunca kalan yiyeceklerden yarışmacıların yaratıcılık yemeği yapması istendi. Safanur, Tahsin ve Emre’nin tabakları dokunulmazlık oyununda en iyi tabaklar seçildi. MasterChef’te dokunulmazlığı Tahsin kazandı. 

MASTERCHEF TAHSİN KİMDİR?

MasterChef’te eleme adayı kim oldu?

MasterChef’te dokunulmazlığı kazanan Tahsin, ”Potaya gitmeyi hak ettiğini düşünen insan varsa el kaldırmasını istiyorum.” dedi. Tahsin, ”Emre senin adını söylemek istiyorum. Geçen hafta Tunahan’ı muhallebiyi tutturamadığı için potaya atan sen bugün muhallebiyi tutturamadığın için potaya gidiyorsun. Üzülüyorum. Tarihi tekerrürden ibaret.” ifadelerini kullandı. Takım oylaması sonucuna göre bu akşam eleme adayı olarak belirlenen bir diğer isim Hamza oldu. 

haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber