Squid Game 2. sezon çıkacak mı? Netflix Squid Game yeni sezon yayın tarihi belli mi?

Farklı ülkelerde hazırladığı yapımları tek platform altında kullanıcılarına sunarak küresel bir TV kanalı haline gelen dijital yayın platformu Netflix her ay yeni yapımları beğeniye sunuyor. Netflix’in şu sıralar en çok tartışılan ve takip edilen projesi ise sıra dışı bir konuya sahip olan Squid Game oldu. Peki, projenin konusu ne ve ikinci sezonu olacak mı?

Squid Game konusu nedir?

Para sıkıntısı çeken yüzlerce oyuncu, çocuk oyunlarında yarışmaları için aldıkları tuhaf daveti kabul eder. İçeride onları cazip bir ödül ve ölüm riski beklemektedir.

Netflix’te yayınlanan Güney Koreli bir hayatta kalma drama televizyon dizisidir. Hwang Dong-hyuk tarafından yazılıp yönetilen filmin başrollerinde Lee Jung-jae, Park Hae-soo, O Yeong-su, Wi Ha-joon, Jung Ho-yeon, Heo Sung-tae, Anupam Tripathi ve Kim Joo- ryoung oynuyor. Squid Game’de, her kesimden 456 kişilik bir grup, bir dizi çocuk oyununu oynamaya davet edilir ve 45,6 milyar ₩ (ödül kazanma şansı elde eder.

Squid Game 2. sezon çıkacak mı?

Netflix dünya genelinde ses getiren yapımlarının ikinci sezonunu çekmeyi ihmal etmiyor. Narcos, La Casa De Papel, Peaky Blinders yapımlarında olduğu gibi dünya genelinde popüler hale gelen Squid Game’in ikinci sezonunun çekilmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Ancak yayıncı platform ilk etapta projenin tüm kullanıcılar tarafından izlenmesini bekliyor. Bu neden Squid Game’in yeni sezonunun en erken gelecek sene çıkması bekleniyor.

 

haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber