Sticker Ne Demek? Çıkartma (Sticker) TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Sticker Ne Demek? Çıkartma (Sticker) TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Sticker Ne Demek?

Sticker kelimesi İngilizce bir kelime türüdür. Bu kelimenin Türkçe karşılığı ise etiket ya da çıkartma olarak ifade ediliyor. Bunun yanı sıra sticker yapışkan özelliği olan küçük baskılı kağıtları da temsil ediyor. Sticker kelimesi sık sık karşılaştığımız bir kelimdir. Bu yüzden ne demek olduğunu bilmek son derece önemlidir. Kaliteli cümleler kurabilmek için sık kullanılan kelimelerin anlamları hakkında bilgi sahibi olmak gerekiyor. Sticker kelimesinin anlamı da yapışkan bir etiket türü olarak belirtiliyor.

Çıkartma (Sticker) TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Sticker kelimesi bir diğer adı ile çıkartma bir etiket türüdür. Özellikle değişik şekillere sahip olan yapışkanlı etiketlere sticker adı verilir. Stiçker kelimesinin TDK sözlük anlamı etiket veya çıkartma şeklinde ifade ediliyor. Arka kısmı yapışkan bir malzeme ile sıvanmış değişik şekillere sahip etiketlere sticker denmektedir.

Sticker Ne İşe Yarar?

Sticker genel olarak bir dekorasyon ürünü olarak biliniyor. Arka kısmı yapışkanlı farklı şekillere sahip etiket türlerine sticker ismi veriliyor. Dekorasyon firmaları bu ürünü sıkça kullanmaktadır. Herhangi bir alanı daha neşeli ve ya farklı bir hale getirmek için sticker ürünü tercih ediliyor. Bu ürünün tercih edilmesindeki en büyük etken ise kolay ve hızlı bir kullanım sunmasıdır. Sticker hem küçük alanlarda hem de büyük alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Dekorasyon firmaları hız kazanmak için de sticker kullanımını tercih ediyor.

Sticker Hangi Alanlarda Kullanılır?

Sticker kelimesi genel olarak baskılı bir etiket türü olarak biliniyor. Bu ürün her alanda kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Özellikle dekorasyon amaçlı kullanılmaktadır. Ayrıca sticker sosyal medya üzerinde de sıkça kullanılan bir kelimedir. İnternet üzerinde kısa mesajlarda sıklıkla kullanılır. Bu alanda küçük ve farklı şekiller sticker olarak tanımlanır.

haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber