Son Eklenenler
Home / Teknoloji / Trendyol Entegrasyon Firması

Trendyol Entegrasyon Firması

Sentsos.com.tr adresi üzerinden canlı destek hattına her zaman için ulaşabilir ve tüm faaliyetler için detaylı bilgi alabilirsiniz. Otomatik olarak tüm ürünlerinize dair satış rakamlarını değerlendirebilir, güncel stok durumlarını anlık olarak görüntüleyebilir ve otomatik olarak bu ürünlerin stoklarını düzenleyebilirsiniz.

Trendyol entegrasyonu faaliyetlerinin ülkemizde en uygun fiyatları ve sistemin kullanım olanaklarını belirleyen Sentos aracılığıyla gerçekleştirilmesi mümkün olacaktır.

Gittigidiyor Firmalarına Entegrasyon Hizmeti

Gittigidiyor bünyesinde binlerce kişi için pek çok ürünüyle satışlarına devam eden firmaların özel olarak entegrasyon firmasıyla iletişime geçmesi ve bu süreci değerlendirmesi mümkün oluyor. Sipariş yönetim ekranını kullanarak tüm müşterilerinizin hangi ürününüz için ve kaç adet olacak şekilde sipariş verdiğini anlık olarak inceleyebilirsiniz.

Sadece an itibariyle gönderimi devam eden ürünleriniz için değil, çok uzun süre önce siparişlerin teslimatının yapılmış olduğu durumlar için de işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Mağduriyet yaşamamanız ve tüm sistemi uygun fiyatla değerlendirebilmeniz için özel olarak farklı Hepsiburada mağazalarında yeni ürünlerinizi istediğiniz fiyatlardan yayınlayabilirsiniz.

Trendyol Entegrasyon Fiyatı

Her bir müşterinize özel olarak hitap edebilmek, toplu fatura yazdırma fırsatları sayesinde herhangi bir faturanın sorun oluşmayacak şekilde belirlenmesini sağlamak mümkün oluyor. Elektronik fatura entegrasyonu da sistemde hem satışlarınız hem de gerçekleştirdiğiniz e- fatura kayıtları için detaylı olarak verilere ulaşmanızı sağlıyor.

Siparişleri direkt olarak otomatik stok kontrolü sayesinde özel bir panel bünyesinde inceleyerek verebilirsiniz.

Trendyol bünyesinde olduğu gibi gittigidiyor entegrasyon firması Sentos ile yapacağınız görüşmelerde de özel olarak güncel ekonomik fiyatlardan faydalanma olanağına sahip olacaksınız. Türkiye’nin dört bir yanına satışlarınızı özel olarak gerçekleştirebilir, hangi türde ürünlere sahip olduğunuz fark etmeksizin tüm ürünleriniz için satışlarınıza devam edebilirsiniz.