Vakıfbank Eczacıbaşı voleybol maçı hangi kanalda, ne zaman, saat kaçta?

Milli yıldızların karşı karşıya gelecekleri Vakıfbank, Eczacıbaşı voleybol maçı bugün sporseverlere seyir zevki yüksek bir karşılaşma sunacak. Karşılaşma öncesi yapılan açıklamalarda iki takım da kupayı kazanmak istediklerini belirtti. İşte mücadele ile ilgili son bilgiler…

VAKIFBANK ANTRENÖRÜ GUİDETTİ: KAZANMAK İSTİYORUZ

Kupa maçı öncesi açıklamalarda bulunan VakıfBank Başantrenörü Giovanni Guidetti, karşılaşmaya hazır olduklarını aktararak, “Bu maçı sezonun ilk meydan okuması olarak görüyoruz ve 2017’den bu yana kazanamadığımız kupayı kazanmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

SİMGE AKÖZ: ARTILARIMIZI EKSİLERİMİZİ BİLİYORUZ

Üç sezon üst üste kupayı müzesine götüren Eczacıbaşı Dynavit’in kaptanı Simge Aköz ise VakıfBank ile yine bir Şampiyonlar Kupası maçı yapacaklarına dikkati çekerek, “Yine bir Şampiyonlar Kupası’nda VakıfBank ile karşı karşıya geleceğiz. Son üç kupanın sahibi biz olmuştuk. Sezona Kupa Voley maçlarıyla başladık. Artılarımızı ve eksiklerimizi biliyoruz.” ifadelerini kullandı.

VAKIFBANK ECZACIBAŞI VOLEYBOL MAÇI HANGİ KANALDA, NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Voleybolda 2021 Spor Toto Şampiyonlar Kupası bugün oynanacak.

Kupa mücadelesinde geçen sezonun Misli.com Sultanlar Ligi şampiyonu VakıfBank ile finalist Eczacıbaşı Dynavit karşı karşıya gelecek. 2020-2021 sezonunda Kupa Voley’i VakıfBank kazanmıştı.

TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’ndaki karşılaşma saat 19.00’da başlayacak.

Mücadele TRT SPOR ekranlarından canlı izlenebilecek.

TRT SPOR CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

 

haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber haber